BICOM: Moderní metoda, která vás spolu s minerály dovede k harmonii a lepšímu zdraví

Životní harmonii hledáme v dnešní uspěchané době všichni. Jenže zároveň na nás útočí negativní energie snad ze všech stran. Špatné zprávy z domova a ze světa nám zahltí hlavu, denní stres z běžných starostí z nás může “vycucnout” radost a energii pozitivní.

A právě harmonii a rovnováhu pro vaše tělo i mysl umí navrátit moderní metoda - biorezonance BICOM. Využívá pokročilé technologie pro diagnostiku a léčbu, přičemž se opírá o principy kvantové fyziky a biofyziky. Identifikuje a řeší problémy tím, že harmonizuje frekvenční vzory vašeho těla.

 SESTAVIT NÁRAMEK BICOM  

Návrat k přirozené rovnováze

Metoda BICOM je neinvazivní a bezbolestná! Hodí se pro všechny od dětí až po seniory a pomoci může s řešením celé řady problémů, jen pro příklad s alergiemi, kožními potížemi, únavou a mnoha dalšími. Co je ale zásadní, podporuje hlavně schopnost sebeopravy a navrácení k přirozené rovnováze.

BICOM se jednoduše může stát vaším společníkem na cestě za lepším zdravím a uleví nejen od obtíží, které už vás trápí, ale stane se i prevencí problémů budoucích. A to právě tím, že posiluje a harmonizuje vaše tělesné funkce.

Základní princip biorezonance

Základním principem bioresonanční terapie BICOM je předpoklad, že všechny tělesné buňky vysílají elektromagnetické oscilace a že tělo je zdravé, pokud jsou tyto oscilace v rovnováze.
Na druhou stranu, dysbalance nebo neharmonické oscilace mohou vést k různým zdravotním problémům. Bioresonanční terapie se snaží tyto nesprávné oscilace opravit nebo
neutralizovat pomocí speciálního zařízení, které vysílá zdravé frekvence zpět do těla pacienta.

Jak funguje biorezonance

BICOM zařízení využívá elektrody, které jsou připojeny k tělu pacienta, aby zachytilo elektromagnetické signály. Tyto signály jsou analyzovány a modifikovány zařízením tak, aby se dosáhlo požadovaných frekvencí, které jsou považovány za terapeutické. Následně jsou tyto upravené signály vysílány zpět do těla pacienta. Toto vyšetření je naprosto bezbolestné.

Využívání téhle moderní metody můžete doplnit a posílit správným výběrem minerálů. Svět minerálů dokáže sestavit balíčky nebo doporučit minerál vám na míru.

 SESTAVIT NÁRAMEK BICOM  

Historie BICOM

Metoda BICOM vznikla v Německu v 70. letech 20. století. Její základy položil Franz Morell, německý lékař, který spolu se svým zetěm, inženýrem Erichem Rasche, vyvinul první bioresonanční zařízení. Morell byl inspirován myšlenkami a výzkumy v oblasti elektromagnetického vlivu na lidské tělo a chtěl tento koncept aplikovat v praktické medicíně.
Původně byla tato metoda známá jako MORA terapie, což bylo odvozeno od kombinace jmen Morell a Rasche. V průběhu času se však technologie a metody vyvíjely a začaly být známé pod názvem BICOM, což odráží technický a metodologický rozvoj v této oblasti.

náramek bicom

Zbavte se potíží s pomocí minerálů

Na základě Vašich výsledků pro vás sestavíme náramek z minerálů, které pro Vás Bicom vyhodnotí jako optimální, vyrobíme takový náramek, který díky energii minerálů podpoří léčbu potíží. SESTAVIT NÁRAMEK BICOM

  •  Související

Jak objednat náramek podle mého přání?

Bicom a náramek z minerálů: Harmonie pro tělo, mysl a duši

Kam se objednat na vyšetření metodou Bicom?

Terapie Bicomem 
Andrea Horáková
Vršovice 141, 74761, Vršovice
Tel. +420 608 121 973
Email: andrea@terapiebicomem.cz

Biorezonance Litoměřice 
Litoměřická kotlina 383
412 01 Litoměřice
Tel. +420 724 704 407
Email: objednavky@bicomltm.cz

Biorezonance -bicom.cz
Pod Slavičkou 1520/3
664 34 Kuřim - Podlesí
Tel. +420 603 209 445
Email: info@biorezonance-bicom.cz

WE CARE s.r.o.
Klostermannova 690/15
460 01, Liberec
Tel. 420 775 844 672
Email: info@wecareliberec.cz

  

 

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva