Darujte ženám k MDŽ jejich osudový kámen

Kdy se slaví Mezinárodní den žen?

Tento svátek se slaví 8. března
. V tento den děkujeme ženám za to, že umí sladit práci s rodinným životem. Tradičním dárkem pro tento svátek je květina, která je již zakořeněným symbolem. Mnoho žen již nejsou stejného názoru a oblíbený karafiát odmítají.

My však pro Vás máme dárek, který příjemně nadchne každou ženu. Darujte letos nádherný náramek z minerálů, kámen pro štěstí nebo dokonalý krystal pro dosažení zdravé sebelásky. Podle čeho vybírat? Pomohou Vám nasledující kategorie, kde vyberete ten nejvhodnější minerální kámen.

Náramky z minerálů

Náramky jsou symbolem štěstí, ochrany, elegance, která je účinně spojená s energií z přírody. V naší nabídce najdete:
KOUPIT DÁMSKÉ NÁRAMKY ZDE

Osudový kámen

Ženy potřebují svůj osudový kámen, který je ochrání a pomůže překonávat náročné a těžké situace. Zvolte kámen podle:

KOUPIT MINERÁLY PODLE ÚČELU ZDE

Šperky z minerálů

O minerálech se říká, že spojují své nositele s vesmírem, aby bylo možné dosáhnout rovnováhy. Tato rovnováha balancuje vnitřní auru a posiluje tělo. Kupte ženám nádherný kámen v podobě dokonalého šperku:

darek MDŽ náušnice perla

KOUPIT ŠPERKY Z MINERÁLŮ ZDE

Pro osobní účely

Vybírejte minerály podle konkrétního účelu, které pomohou zvednout sebevědomí, podpoří kreativitu, potlačí žárlivost, limituje citové trápení, dodá odvahu a pomůže odstranit zlozvyky. U nás najdete také silný náramek plodnosti nebo ochranný přívěsek do auta .

pro podporu plodnosti

PROHLÉDNOUT MINERÁLY PODLE ÚČELU

Kameny pro sebelásku a vitalitu

Připravili jsme speciální kombinaci kamenů, která přinese ženě uvolnění, vitalitu a velmi důležitou sebelásku. Tato zdravá sebeláska pomůže ženám se vyrovnat se s nedokonalostmi a nedostatky vlastního těla a pomůže tak uvolnit mysli se tím zatěžovat. V balíčku najdete tyto krásné kameny:

KOUPIT KAMENY PRO ŽENY ZDE

Balíček plný energie

Balíčky minerálů jsou speciálně sestaveny pro přitahování energií. Působí silně na potlačení těch negativních a zároveň velmi účinně podporují ty pozitivní. Tip na dárek, který potěší každou ženu. Vybírejte z balíčků:

krystalicka voda

SPECIÁLNÍ BALÍČKY MINERÁLŮ

Dárkové krabičky

Nezapomeňte dárek zabalit do krásné dárkové krabičky. Na našem e-shopu najdete tři velikosti kvalitních krabiček, které jsou vyrobeny v České republice a pyšní se kvalitním zpracováním a ručně lepenou krásnou mašlí.

KOUPIT KRABIČKU ZDE

Související články, které by Vás mohly také zajímat:

Nevíte si rady s výběrem? Poradíme Vám:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva