Darujte ženám k MDŽ jejich osudový kámen

Děkujeme ženám za to, že umí sladit práci s rodinným životem, vždy myslí v první řadě na ostatní a až potom na sebe, stihnou toho tolik, že je to až k neuvěření. Ženy se na celém světě oslavují 8. března. Tradičním dárkem k MDŽ je květina, která je již zakořeněným symbolem. Ženy by ale možná dostaly jiné překvapení, než obligátní pugét, zejména patříte-li k těm, kteří se dosud nezbavili (zlo)zvyku shánět po celém městě karafiát!

Přitom pořídit dárek, který nadchne každou ženu, je tak snadné. Darujte letos nádherný náramek z minerálů, kámen pro štěstí nebo dokonalý krystal pro dosažení zdravé sebelásky. Podle čeho vybírat? Pomohou Vám následující kategorie, kde vyberete ten nejvhodnější minerální kámen.

Náramky z minerálů

Náramky s krystaly ženu jednak ozdobí, jednak, pokud budete vybírat správně, jí mohou velmi pomoci. Posilují totiž štěstí, lásku, harmonii, ale třeba i osobní rozvoj. Povzbuďte u ženy, která je pro vás důležitá sebevědomí nebo jí pomozte dodat energii.

Náramky jsou symbolem štěstí, ochrany, elegance, která je účinně spojená s energií z přírody. Volte třeba náramky, které naučí ženu sebelásce a obnoví lásku ve všech podobách

KOUPIT DÁMSKÉ NÁRAMKY ZDE

Osudový kámen

Ženy potřebují svůj osudový kámen, který je ochrání a pomůže překonávat náročné a těžké situace. Je přitom řada možností, jak správný minerál vybrat. Sáhnout můžete třeba po minerálu podle znamení zvěrokruhupodle životního číslapodle nemoci nebo podle křestního jména.

KOUPIT MINERÁLY PODLE ÚČELU ZDE

Šperky z minerálů

O minerálech se říká, že spojují své nositele s vesmírem, aby bylo možné dosáhnout rovnováhy. Tato rovnováha balancuje vnitřní auru a posiluje tělo. Kupte ženám nádherný kámen v podobě dokonalého šperku. Sáhněte po tom, co vám blízkou ženu nejvíc potěší. Budou to náušnice z minerálůnáhrdelníky a málypřívěsky nebo  dekorace?

KOUPIT ŠPERKY Z MINERÁLŮ ZDE

Pro osobní účely

Vybírejte minerály podle konkrétního účelu, které pomohou zvednout sebevědomí, podpoří kreativitu, potlačí žárlivost, limituje citové trápení, dodá odvahu a pomůže odstranit zlozvyky. U nás najdete také silný náramek plodnosti nebo ochranný přívěsek do auta.

PROHLÉDNOUT MINERÁLY PODPORUJÍCÍ SEBEVĚDOMÍ

Kameny pro sebelásku a vitalitu

Připravili jsme speciální kombinaci kamenů, která přinese ženě uvolnění, vitalitu a velmi důležitou sebelásku. Tato zdravá sebeláska pomůže ženám se vyrovnat se s nedokonalostmi a nedostatky vlastního těla a pomůže tak uvolnit mysli se tím zatěžovat. V balíčku najdete tyto krásné kameny růženín - dodá vitalitu, krásu a sebelásku, měsíční kámen - podporuje ženskost a uklidňuje, rodonit - přináší jistotu, lásku a klid.

KOUPIT KAMENY PRO ŽENY ZDE

Dárkové krabičky

Nezapomeňte na celkový efekt a dárek zabalte do krásného dárkového balení. Na našem e-shopu najdete tři velikosti kvalitních krabiček, které jsou vyrobeny v České republice a pyšní se kvalitním zpracováním a ručně lepenou krásnou mašlí. 

KOUPIT KRABIČKU ZDE

  • Související články:

Ametyst - mocný kámen klidu a lásky

Posilte svou sebedůvěru a dosáhněte větších věcí než ostatní

7 minerálů, které pomohou s vnitřní sílou a zvládnete cokoli!

 

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva