Darujte ženám k MDŽ jejich osudový kámen

Kdy se slaví Mezinárodní den žen?

Tento svátek se slaví 8. března
. V tento den děkujeme ženám za to, že umí sladit práci s rodinným životem. Tradičním dárkem pro tento svátek je květina, která je již zakořeněným symbolem. Mnoho žen již nejsou stejného názoru a oblíbený karafiát odmítají.

My však pro Vás máme dárek, který příjemně nadchne každou ženu. Darujte letos nádherný náramek z minerálů, kámen pro štěstí nebo dokonalý krystal pro dosažení zdravé sebelásky. Podle čeho vybírat? Pomohou Vám nasledující kategorie, kde vyberete ten nejvhodnější minerální kámen.

Náramky z minerálů

Náramky jsou symbolem štěstí, ochrany, elegance, která je účinně spojená s energií z přírody. V naší nabídce najdete:
KOUPIT DÁMSKÉ NÁRAMKY ZDE

Osudový kámen

Ženy potřebují svůj osudový kámen, který je ochrání a pomůže překonávat náročné a těžké situace. Zvolte kámen podle:

KOUPIT MINERÁLY PODLE ÚČELU ZDE

Šperky z minerálů

O minerálech se říká, že spojují své nositele s vesmírem, aby bylo možné dosáhnout rovnováhy. Tato rovnováha balancuje vnitřní auru a posiluje tělo. Kupte ženám nádherný kámen v podobě dokonalého šperku:

darek MDŽ náušnice perla

KOUPIT ŠPERKY Z MINERÁLŮ ZDE

Pro osobní účely

Vybírejte minerály podle konkrétního účelu, které pomohou zvednout sebevědomí, podpoří kreativitu, potlačí žárlivost, limituje citové trápení, dodá odvahu a pomůže odstranit zlozvyky. U nás najdete také silný náramek plodnosti nebo ochranný přívěsek do auta .

pro podporu plodnosti

PROHLÉDNOUT MINERÁLY PODLE ÚČELU

Kameny pro sebelásku a vitalitu

Připravili jsme speciální kombinaci kamenů, která přinese ženě uvolnění, vitalitu a velmi důležitou sebelásku. Tato zdravá sebeláska pomůže ženám se vyrovnat se s nedokonalostmi a nedostatky vlastního těla a pomůže tak uvolnit mysli se tím zatěžovat. V balíčku najdete tyto krásné kameny:

KOUPIT KAMENY PRO ŽENY ZDE

Balíček plný energie

Balíčky minerálů jsou speciálně sestaveny pro přitahování energií. Působí silně na potlačení těch negativních a zároveň velmi účinně podporují ty pozitivní. Tip na dárek, který potěší každou ženu. Vybírejte z balíčků:

krystalicka voda

SPECIÁLNÍ BALÍČKY MINERÁLŮ

Dárkové krabičky

Nezapomeňte dárek zabalit do krásné dárkové krabičky. Na našem e-shopu najdete tři velikosti kvalitních krabiček, které jsou vyrobeny v České republice a pyšní se kvalitním zpracováním a ručně lepenou krásnou mašlí.

KOUPIT KRABIČKU ZDE

Související články, které by Vás mohly také zajímat:

Nevíte si rady s výběrem? Poradíme Vám:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení