Rok dřevěného draka: Využijte příležitosti, které nám přináší!

Rok dřevěného draka je tady! Čínský nový rok začne 10. února 2024 a potrvá až do 28. ledna roku příštího. Přináší nám nekonečno nových příležitostí a možností a když je využijeme naplno, může jít o rok opravdu špičkový.

Velké cíle a plány

Jaký míváte leden, jak na vás působí první měsíc nového roku? Cítíte se být nabití energií a těšíte se na všechny výzvy a novinky, které vás čekají? Máte velké plány a cíle a hned v počátku roku se do nich s vervou a chutí pouštíte?

Anebo je pro vás leden nejhorší měsíc v roce? Mrzí vás, že čas tak rychle letí, bojíte se, co se v dnešním komplikovaném světe letos přihodí a v kombinaci se nekonečnou zimou, krátkými dny a dlouhými nocemi se vůbec, ale vůbec necítíte fajn? Klid, jaro už není daleko!

Odvaha a opatrnost

Rok dřevěného draka může být opravdu skvělý. Přistupujte ale ke všem příležitostem, které se vám zdají být tak blízko s respektem a pokorou, nepřeceňte svoje síly. Zajímejte se o vše nové, sáhněte po tom, co se vám nabízí, nebojte se riskovat a jít novou cestou. A to vše se týká jak osobního, tak profesního života. Pokud se vám podaří zkombinovat odvahu a opatrnost, můžete se spolehnout, že výsledky se dostaví.

A buďte trochu jako draci, myslete i na ostatní a dejte jim příležitost se prosadit. Jaký ale že drak vlastně je? Odvážný a energický. Klade na sebe a své okolí vysoké požadavky. Některými vlastnostmi se však chlubit nemůže, tak si z něj neberte příklad doslova. Umí totiž být i nerozvážný, tvrdohlavý a důvěřivý.

Podpořit vše, co potřebujete pro úspěšné prožití roku dřevěného draka, můžete výběrem správných minerálů. Čerpat tak budete z jejich obrovské síly, kterou můžete využít ve všech oblastech svého života. Které kameny jsou vhodné?

Modrý kyanit

Kyanit, v tomto případě se hodí modrý, je kámen, který nám může pomoci, pokud se necítíme v pohodě. Dovede totiž navodit harmonii, klid a vyrovnanost, to vše je pro dosažení cílů důležité! Velmi příznivě však kyanit ovlivňuje i intuici a komunikaci. Pokud nemůžete najít nadhled a jste nejistí ve chvílích, kdy musíte učinit důležité rozhodnutí, sáhněte po něm. Má i prospěšný vliv na naše zdraví, a to tím, že nás detoxikuje a čistí.

KOUPIT KYANIT ZDE 

Avanturín

Avanturínu se přezdívá kámen příležitosti, a těch můžeme mít v roce dřevěného draka opravdu hodně, proto je to minerál velmi vhodný. Ovlivňuje naši vnímavost, kreativitu a vytrvalost, pokud se tedy chcete letos pustit do nových výzev, spolehněte se na něj. Obecně se dá říct, že pokud budete mít avanturín při sobě, zvýšíte tím své šance na úspěch.

KOUPIT AVANTURÍN ZDE

Modrý chalcedon

Chalcedon, konkrétně v modrém odstínu, zajišťuje štěstí a úspěch. Je to kámen, který nám dodá sílu a zlepší naši schopnost naslouchat. Patříte-li mezi trémisty, je pro vás tím pravým, stejně tak, jestliže se potýkáte se zlými sny a pohlcuje vás negativní energie.

KOUPIT CHALCEDON ZDE

Žlutý kalcit

Kalcit je kámen, který vám pomůže se rozhodnout. Pokud jste nervózní a trápí vás neklid, sáhněte po minerálu ve žlutém odstínu. Kalcit dovede ovlivnit náš neklid a zlost, které nás často mohou limitovat a škodit nám. A co je důležitého, posiluje naše sebevědomí a vůli.

KOUPIT KALCIT ZDE

Červený jaspis

Sáhněte také po červeném jaspisu. Ten je vnímán jako velmi silný kámen, a to pro svoji magickou moc. Dokonce se mu říká „matka všech kamenů.“ Jde o kámen velmi silně ochranný, pokud cítíte, že se o vás pokouší negativní energie, je jaspis tím nejlepším ochráncem. A protože rok dřevěného draka je, jak už bylo řečeno, rokem výzev a může být i rokem nových začátků, budete potřebovat všechnu možnou podporu. A tu vám jaspis dá po emocionální a duševní stránce.

KOUPIT JASPIS ZDE 

Růženín

I růženín je správnou volbou, kterou rozhodně nešlápnete vedle. Podporuje klidný spánek, dodává životní energii a dovede ovlivnit harmonii v našich životech. Tento minerál ale také umí z netrpělivých udělat trpělivé a z těch, kteří neumějí odpouštět ty, kteří jsou odpuštění schopní.

 KOUPIT RŮŽENÍN ZDE

  • Související články

Jak poznat, že je pro vás krystal ten pravý? Sledujte tato znamení

Motivace: Zvyšte ji a dosáhněte svých snů!

Připravte se na změny únorového novoluní!

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva