Připravte se na listopadové změny nalád!Listopad přináší mnoho barev, inspirace, změn a zároveň přípravu na zimu. Denní světlo ubývá, děti mají plné nosy rýmy a my máme tendenci se dostávat do lehké deprese. Jak proti tomu bojovat?

Podzim má však také své kouzelné chvíle, a to s prvním horkým čajem, polévkou z pečené dýně nebo nasbíraným pytlem vlašských ořechů nebo šípků. Abyste se zachumlaní pod dekou opravdu nedostali do špatné nálady, připravili jsme pro vás jedinečnou nabídku minerálů, které vám přinesou pozitivní podzimní náladu a zároveň vás ochraní před vlnou nemocí!

Zůstat pozitivní

Labradorit je účinným kamenem, který pomáhá vyvolat pozitivní vzpomínky, které dávno zapadly kamsi hluboko do paměti. Reguluje metabolismus a eliminuje emocionální únavu z každodenního života.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU LABRADORITU

Tip:
Znáte své životní číslo? Spočítejte si ho zde!

Bez nemocí

Pořiďte si šperky z turmalínu. Je to energetický posilovač, čistič a urychluje ústup všech nemocí. V tomto bacilovém období pomáhá snižovat horečku a tišit bolest.

turmalin-křišťál-podzim-nálada

PROHLÉDNOUT NABÍDKU TURMALÍNU

Příjemnější den

Šedivý podzimní den jako obvykle! Kdepak! S novým svícnem z achátu si přinesete do domácnosti pohodu, zmírníte deprese a zvýšíte imunitu.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU SVÍCNŮ

Bez ohledu na to, jak to zažíváte, podzim je magický. Podzim je změna.

Autor článku: Svět Minerálů