Listopadový horoskop. Co čeká jednotlivá znamení v předposledním měsíci v roce?

Je tady listopad, noci se prodlužuji, dny zkracují, na sluníčko si teď několik měsíců počkáme. Ale blíží se Vánoce, nejkrásnější období v roce. Jaký bude měsíc pro jednotlivá znamená zvěrokruhu? A po kterém kamenu sáhnout, aby šlo co nejlepší období?

KOUPIT MINERÁLY PODLE ZNAMENÍ ZDE

ŠTÍR (23. 10. – 21. 11.)

Listopad je pro Štíra měsícem výzev, protože jejich odhodlání je na maximu. Štír je totiž rozporuplný, umí být ctižádostivý a vášnivý, citlivý a obětavý, ale občas i zlomyslný. Jeho velkým trápením je, že má obrovský strach ze ztráty. V listopadu má šanci zbavit se toho, co mu není ku prospěchu, a to s ohromnou intenzitou. Spolehnout se mohou Štíři třeba na safír, konkrétně v modré barvě. Dovede posílit vnitřní sílu a moudrost.

KOUPIT MINERÁLY PRO ŠTÍRY ZDE

STŘELEC (22. listopadu – 21. prosince)

Střelci jsou nenapravitelní optimisté, nechybí jim sebevědomí a nadšení pro vše nové. Občas se ale chovají až moc autoritativně, na to by si měli dát pozor! V listopadu by si Střelci měli dovolit popustit uzdu fantazii a nechat své myšlenky volně plynout, může se jim to velmi vyplatit. Mají totiž jedinečný pohled na svět a jejich nápady mají šanci na úspěch. Pomoci jim v tom může třeba topaz, který nejen že přitahuje úspěch a peníze, ale také pomáhá na nových cestách.

KOUPIT MINERÁLY PRO STŘELCE ZDE

KOZOROH (22. prosince – 19. ledna)

Kozorozi mají v listopadu šanci projevit, jak přátelští, citliví a empatičtí jsou. Proto je má jejich okolí rádo. Věnujte se svým blízkým, dejte jim najevo své city a otevřete jim svá srdce. Sáhněte třeba po záhnědě, jednom z nejvíce uzemňovacích kamenů, který pomáhá s bojem proti stresu a je dobrým asistentem v obtížných chvílích života.

KOUPIT MINERÁLY PRO KOZOROHY ZDE

VODNÁŘ (20. ledna – 18. února)

Vodnáři, tohle společenské znamení je rádo v blízkosti jiných lidí, blízká je mu logika a i intuice. Vodnář potřebuje mít pocit, že je volný. V listopadu je plný sebedůvěry a charisma z něj přímo stříká! Tak si dopřejte být ve středu dění! Třeba sokolí oko je tím pravým kamenem pro Vodnáře, jelikož jeho nadšení a sebedůvěru podpoří tím, že ho udrží v kontaktu s realitou.

KOUPIT MINERÁLY PRO VODNÁŘE ZDE

RYBY (19. února – 20. března)

Pro ty z nás, kteří jsou narozeniny ve znamení Ryb, je předposlední měsíc v roce důležitý. Máme totiž šanci pečovat o svoji pohodu a díky malým pozitivním změnám ve svých životech můžeme docílit ještě lepšího života. Rybám je třeba přičíst ke cti, že jsou přátelské a láskyplné, mají však tendence propadat svodům. Hodí se pro ně třeba ametyst, který je silně ochranný, zahání negativní emoce a tiší strach.

KOUPIT MINERÁLY PRO RYBY ZDE

BERAN (21. března – 19. dubna)

Beran je rád vidět, chce být středem pozornosti, miluje, když se o něm ví a mluví, dovede zabrat a být velmi výkonný. Občas je ve svých nápadech a ideách ale příliš zatvrzelý a sem tam sám sebe přecení. V následujících týdnech ho však přemůže rovnováha, což není špatné. Listopad pro něj bude měsícem harmonie ve vztazích a bude mít šanci rozhodovat se v klidu. Hodí se pro něj rodonit, kámen štěstí, radosti a lásky, který pomáhá odpouštět a posiluje trpělivost.

KOUPIT MINERÁLY PRO RYBY ZDE

BÝK (20. dubna – 20. května)

Býky čeká opravdu dobrodružný listopad. Mají šanci objevit nové obzory a posílit svoji intuici. Toto znamení přitom běžně vyniká tím, že vše pečlivě promýšlí a do ničeho se bezhlavě nepouští. Dobrodružný měsíc pro ně proto bude výzvou. Růženín Býky podpoří v tom, aby dali najevo své city, ale i v tvořivosti a fantazii.

KOUPIT MINERÁLY PRO BÝKY ZDE

BLÍŽENCI (21. 5. – 20. 6.)

Narodili jste se ve znamení Blíženců a máte nějaký velký sen? Potom věřte tomu, že právě v listopadu je obrovská šance, že ho přeměníte v realitu. Nebojte si stanovit odvážné cíle, šance, že je splníte, je totiž obrovská. Pro Blížence to hodně znamená, protože byť bývá horlivý a láká ho vše nové, mívá problém učinit rozhodnutí. Karneol podněcuje jeho tvořivost a sebedůvěru, ale i motivaci a koncentraci.

KOUPIT MINERÁLY PRO BLÍŽENCE ZDE

RAK (21. června – 22. července)

Rak ze všeho nejvíc v životě touží po bezpečí, zázemí a klidu. Trvá mu, než si zvykne na změny, je totiž rozvážný a přemýšlivý. Právě v listopadu je šance to změnit, je to měsíc, kdy všichni Raci mohou vypustit svůj vnitřní oheň, měsíc vášně a odvahy. Smaragd podporuje vitalitu, soucit i lásku, ale i tvořivost, soustředění a sebevědomí.

KOUPIT MINERÁLY PRO RAKY ZDE

LEV (23. července – 22. srpna)

Lev je svobodný, pyšný a patří mu celý svět! A listopad je pro jeho povahu jako dělaný, přímo ho vyzývá k tomu, aby objevoval nové obzory a zažíval dosud nepoznané. Tak se tomu poddejte a vyhledávejte nové a nové zážitky. Koneckonců Lev je povaha odvážná, silná a tvůrčí. Citrín podpoří tvůrčí schopnosti podpoří a zvýší a zároveň rozptýlí negativní energii.

KOUPIT MINERÁLY PRO LOVY ZDE

PANNA (23. srpna – 22. září)

Panna je věcná, důsledná a vyrovnaná, v listopadu proto překoná sama sebe, protože se bude muset spolehnout na vlastní intuici. Přitom právě její vnitřní síla ji povede na cestě k sebepoznání. Pokud Panny zvolí jaspis, mohou očekávat ochranu před zlými mocnostmi a zklamáním.

KOUPIT MINERÁLY PRO PANNY ZDE

VÁHY (23. září – 22. října)

Váhy žijí přítomností, v listopadu budou táhnuty k potřebě propojit se se svými myšlenkami a smysli a oddat se sami sobě. Budou toužit po zpomalení a vychutnání si radosti ze života. Pro Váhy je příznačné, že touží po lásce a harmonii. Kunzit je tím pravým minerálem, odstraňuje negativní emoce a má pozitivní vliv na čakru srdce.

KOUPIT MINERÁLY PRO VÁHY ZDE

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva