Životní kameny pro klidné a přizpůsobivé Ryby

Milé Ryby, vaše znamení je poslední dvanácté znamení zvěrokruhu, ovládané planetou Neptun a to v období od 21. 2. - 20. 3.

               

NABÍDKA KAMENŮ PRO RYBY ZDE

Jaká je charakteristika Ryb?

Ryby jsou známé tím, že jsou silně kreativní, empatické, velkorysé, ale mohou se také trápit tím, že jsou příliš emotivní, ovlivnitelné a uzavřené.
Vyrobili jsme speciálně sestavené kombinace, které posílí silné stránky a zároveň potlačí slabé stránky. Vyberte si ten, který vám nejvíce vyhovuje:

KOMBINACE PRO RYBY KOUPIT ZDE

Slabé stránky Ryb

Dalo by se říci, že jsou tak trochu strašpytlové. Bojí se mnoha věcí. Možná je to tím, že jsou příliš naivní, náladoví, neprůbojní a snaží se utíkat ze skutečného světa. Ryby mají rádi hudbu, romantismus a velmi často samotu. Ryby nemají rádi kritiku sebe a ostatních a odsuzují krutost ve všech směrech. Velmi často se vrací do minulosti a vytahují na povrch situace, které nemohou již ovlivnit. 

Jaspis je matka všech kamenů, který je velmi vhodný pro všechny narozené ve znamení Ryb. Jaspis přináší vnitřní útěchu v dobách, které jsou pro Ryby emocionálně a duševně náročné.

KOUPIT JASPIS ZDE

Silné stránky Ryb

Ryby se umí poprat v klidu s mnoha situacemi najednou. Jsou velmi nápomocné a jejich citlivá duše se vždy otevře každému, kdo to potřebuje. Jejich mocná síla je v soucitu a dávání přednosti potřebám ostatních, kterým se přizpůsobí. 

Velmi silným kamenem, který umí vyrovnat a posílit silné stránky je labradoritEliminuje emocionální únavu z každodenního života. Hledá příčiny nerovnováhy. Přináší jasnost a moudrost do každodenního dne.

KOUPIT LABRADORIT ZDE

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva