Jantar - kouzelná pryskyřice

 
Jantar je zkamenělá pryskyřice, která si získává zájem díky své nádherné barvě. Jantar je od starověku ceněn jako skutečný drahokam a vyrábí se z něho mnoho dekorativních předmětů a šperků.
 
Účel, síla a podpora jantaru
 

Má silné spojení se zemí a je vodičem vyšších energií. Jantar má silnou přírodní a očistnou moc, která z těla vyhání nerovnováhu a  posiluje zdraví. Pomáhá s trpělivostírozhodováním, zvyšuje důvěru, posiluje paměť a tím nastoluje celkovou rovnováhu. Přitahuje přátelstvíláskupeníze i úspěch

KOUPIT JANTAR ZDE

Jantar a jeho působení na zdraví a nemoce

Chrání děti a nejčastěji se dětem pořizují náhrdelníky v době, kdy jim rostou zoubky, aby zmírnili bolest. Je také často využívám jako prevence proti nemocem. Chrání zdraví a výborně působí v mnoha oblastech jako jsou krk, bolest hlavy, uší, zubů. Posiluje oči, játra, žaludek, ledviny, močový měchýř, klouby i slezinu. Pomáhá při frigiditě i impotenci.

Znamení zvěrokruhu

Jantar je velmi vhodný pro tato znamení zvěrokruhu, kterým podpoří silné stránky a pomůže potlačit ty slabé:

Jantar a čakra

Ke každé čakře, které jsou umístěny podél dráhy mozkového kmene a míchy, je přiřazena jedna odpovídající barva. Existuje sedm hlavních čakerale pro jantar je přiřazena tyto čakra:

KOUPIT JANTAR ZDE

Tvary a podoby jantaru

Tento nádherný minerál u nás můžete zakoupit v mnoha tvarech a podobách. Mezi nejoblíbenější patří náhrdelníky nejen pro dětisurové kameny, které jsou velmi vhodné pro každodennímu nošení. 

Související články, které by Vás mohly také zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva