Jantar - kouzelná pryskyřice

 
Jantar je zkamenělá pryskyřice, která si získává zájem díky své nádherné barvě. Jantar je od starověku ceněn jako skutečný drahokam a vyrábí se z něho mnoho dekorativních předmětů a šperků.
 
Účel, síla a podpora jantaru
 

Má silné spojení se zemí a je vodičem vyšších energií. Jantar má silnou přírodní a očistnou moc, která z těla vyhání nerovnováhu a  posiluje zdraví. Pomáhá s trpělivostírozhodováním, zvyšuje důvěru, posiluje paměť a tím nastoluje celkovou rovnováhu. Přitahuje přátelstvíláskupeníze i úspěch

KOUPIT JANTAR ZDE

Jantar a jeho působení na zdraví a nemoce

Chrání děti a nejčastěji se dětem pořizují náhrdelníky v době, kdy jim rostou zoubky, aby zmírnili bolest. Je také často využívám jako prevence proti nemocem. Chrání zdraví a výborně působí v mnoha oblastech jako jsou krk, bolest hlavy, uší, zubů. Posiluje oči, játra, žaludek, ledviny, močový měchýř, klouby i slezinu. Pomáhá při frigiditě i impotenci.

Znamení zvěrokruhu

Jantar je velmi vhodný pro tato znamení zvěrokruhu, kterým podpoří silné stránky a pomůže potlačit ty slabé:

Jantar a čakra

Ke každé čakře, které jsou umístěny podél dráhy mozkového kmene a míchy, je přiřazena jedna odpovídající barva. Existuje sedm hlavních čakerale pro jantar je přiřazena tyto čakra:

KOUPIT JANTAR ZDE

Tvary a podoby jantaru

Tento nádherný minerál u nás můžete zakoupit v mnoha tvarech a podobách. Mezi nejoblíbenější patří náhrdelníky nejen pro dětisurové kameny, které jsou velmi vhodné pro každodennímu nošení. 

Související články, které by Vás mohly také zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení