Chryzokol – kámen kliduChryzokol je hydratovaný křemičitan mědi a nejčastěji se vyskytuje všude tam, kde jsou ložiska mědi a to převážně v oblastech jihozápadních Spojených státech, Chile, Austrálie, Francie, Anglie, bývalého SSSR a Zairu. Tento pozoruhodný minerál vytváří mikroskopické jehlicovité krystaly, obvykle modré či zelené barvy.
 

Účel, síla a podpora

 

Chryzokol přestavuje skvělého pomocníka při meditacích. Chrání před negativními energiemi a upevňuje mezilidské vztahy. Kromě toho přináší klid a vyrovnanost. Často ho nosí lidé, kteří trpí různými fobiemi.

KOUPIT CHRYZOKOL ZDE

 Chryzokol a jeho působení na nemoce a zdraví

Chryzokol se používá k podpoře u celé řady nemocí. Skvěle detoxikuje a má blahodárný vliv na štítnou žlázu, plíce či slinivku břišní. Snižuje krevní tlak a posiluje svaly. Ženy jistě zaujme i skutečnost, že tiší menstruační křeče.

Znamení zvěrokruhu

Chryzokol je velmi vhodný pro tato znamení zvěrokruhu, kterým podpoří silné stránky a pomůže potlačit ty slabé:

Chryzokol a čakra

Ke každé čakře, které jsou umístěny podél dráhy mozkového kmene a míchy, je přiřazena jedna odpovídající barva. Existuje sedm hlavních čakerale pro chryzokol je přiřazena tyto čakra:

Tvary a podoby chryzokolu

Tento velmi silný minerál u nás můžete zakoupit v mnoha tvarech a podobách. Mezi nejoblíbenější patří surové kameny a náramky, které jsou velmi vhodné pro každodennímu nošení. 

Související články, které by Vás mohly také zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení