Krystaly a bronchiolitida

 
Zajímá vás, jaké krystaly mohou být užitečné v boji s takzvanou bronchiolitidou? Čtěte dál.
 

Bronchiolitida je zánětlivé onemocnění postihující průdušinky (bronchioly). Obvykle se vyskytuje u malých děti, avšak mohou jím trpět i dospělí. Projevuje se především kašlem a dušností. V praxi se lze setkat s několika různými typy bronchiolitidy.

Snížení zánětu

K doplňkové léčbě této choroby doporučujeme mechový achát a galenit. Oba jmenované krystaly disponují skvělými protizánětlivými účinky.

KOUPIT ACHÁT MECHOVÝ

Podpora plic

Za pořízení stojí také chryzokol který pomáhá plicím přijímat více vzduchu a podporuje okysličování krve. Úžasnou volbou je také apofylit (usnadňuje dýchání) a jantar (urychluje proces uzdravování).

 

KOUPIT CHRYZOKOL ZDE

Mějte prosím na paměti, že my ze Světa minerálů nejsme lékaři a neposkytujeme lékařskou pomoc. Účinky minerálů nenahrazují pokyny lékaře. Pokud máte zdravotní potíže navštivte odborníka. Naším cílem je být vám nápomocni především na spirituální rovině a rozvíjet vnitřní sílu a energii, kterou máme každý v nás.

 

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení