Vyrovnejte svou psychiku pomocí drahých kamenů!Také se dlouhodobě potýkáte s nedostatkem energie a nevíte si rady? Není tajemstvím, že naše psychika je mocná a jsou s ní spojené více méně všechny tělesné choroby. Říká se, že pokud máte jakýkoli psychický problém, vaše tělo vás na něj upozorní právě nějakou tělesnou nemocí. Pořiďte si jeden z následujících minerálů, které vám pomohou udržet vaši psychiku v rovnováze. Uvidíte, že i vaše zdraví na tom bude brzo o moc lépe.

Těžké situace

Onyx je kamenem, který dodává sílu a proto pro vás bude dobrým pomocníkem, který pomáhá odstraňovat psychické blokády. Stane se vaší oporou v těžkých situacích stejně jako v období, kdy si budete procházet citovým či tělesným stresem. Vaši energii dokáže soustředit jedním směrem, díky které pak budete moci pohlédnout na vlastní budoucnost. Onyx vám dodá ráznost, vytrvalost a životní sílu, abyste se mohli stát pány svého osudu.


mála onyx

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ONYXU

Z nitra srdce

Růženín má největší těžiště v centru srdce, kde čistí, uklidňuje a posiluje vše, co s ním souvisí. Pomáhá při psychickém napětí, které je mnohdy způsobeno potlačováním našich emocí. Každý jistě někdy zažil křivdu a bylo vám líto, jak věci dopadly. To vše se ukládá na vašem srdci a může mít i zdravotní následky. Růženín dává sílu odpouštět, jak nám samotným, tak i ostatním. Podporuje pohlavní orgány, konkrétně v neplodnosti. Pomocníkem se stává i při krevních onemocněních.


růženín anděl

PROHLÉDNOUT NABÍDKU RŮŽENÍNU

TIP: Vyrovnejte tělesné čakry a dosáhněte harmonie.

Zdravá duše

Obsidián pomáhá odstranit psychické blokády. Pomáhá pravdě vyjít na povrch a odráží lidské vlastnosti a odhaluje slabosti a bloky. Tím, že nás umí obsidián zbavit destruktivních a oslabujících vlastností, která nám brání v našem duševním růstu, nám poskytuje stabilní podporu. Po zdravotní stránce nás obsidián pomáhá zbavit se toxických látek a snižuje bolest při artritidě, problémech s klouby, křečích a zraněních.PROHLÉDNOUT NABÍDKU OBSIDIÁNU

Náramek "Psychická pohoda"

Nechte se okouzlit  jedinečným ručně pleteným náramkem, který bude sloužit jako váš osobní talisman pro psychickou pohodu, Kombinuje nejen krásu, ale i sílu přírodních kamenůAngelitsymbol energie a optimismu, vás bude provázet každý den, nabíjet vás pozitivní energií a vyzařováním. Hematit, kámen země, dodá sílu a ochranu, udrží vaše nohy pevně na zemi a posílí vaši vůli. Spojení těchto dvou kamenů vytváří nejen esteticky přitažlivý doplněk, ale i mocný nástroj pro každodenní život.

náramek

KOUPIT NÁRAMEK ZDE  

Související články, které by vás mohly také zajímat:

Nenechte se otrávit od negativních lidí. Bojujte s nimi pomocí minerálů!
Jak mít život plný lásky a pozitivní energie? Sáhněte po minerálech
Chraňte si svoji energii. Potřebujete ji každý den

Poradíme Vám:

 

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva