Máte problém otěhotnět? Neplodnost se dá léčit


zdroj: pixabay

Neplodnost. Nemoc, která postihuje jak ženy, tak muže. Těžko se o ní mluví, protože již samotný pocit nemoci mít miminko, je bolestivý. Každým rokem stoupá počet párů, které mají problémy s otěhotněním.
V dnešní době trpí neplodností zhruba 15 – 20% párů. Příčin neplodností je několik. Některé mohou být léčeny a vyléčeny, jiné způsobují neodstranitelnou neplodnost.
Důležitým faktorem je dobrý fyzický stav. Ženy by na sebe proto měly dávat pozor již od doby svého dospívání. Různé neléčené, či trvalé záněty rozhodně budoucímu snažení neprospívají. Srovnatelně důležitým faktorem je také psychický stav.

Máme pro vás tipy na drahé kameny, které vám budou skvělým pomocníkem při léčbě neplodnosti.

Karneol, kámen úspěchu, životní síly a vitality. Pomůže ve vztazích, kde se vytratil sexuální apetit. Ovlivňuje ženské reprodukční orgány a zvyšuje plodnost. Tento kámen vám pomůže získat víru v samu sebe. Jedná se o kámen, který léčí revmatizmus, artritidu a deprese - zejména ty, jež se vyskytují v pozdějším věku. Reguluje tělní tekutiny a činnost ledvin. Urychluje léčení kostí a šlach.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KARNEOLU

Měsíční kámen je kamenem nových počátků. Nejsilněji tento kámen působí na utišení rozbouřených citů. V citovém životě uklidňuje emoce a zvyšuje citovou inteligenci. Díky tomuto kameni zapomenete na všechny nezdary a začnete s čistým štítem. Kámen ovlivňuje ženský reprodukční cyklus a snižuje nerovnováhu a napětí spojené s menstruací. Udržuje v rovnováze hormonální systém a pomáhá naladit vnitřní biorytmické hodiny. Je tím pravým pomocníkem při problémech s početím, či následně samotným těhotenstvím.

měsíční kámen

PROHLÉDNOUT NABÍDKU MĚSÍČNÍHO KAMENE

Achát stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie. Jeho očistná síla působí mocně na tělesné i citové úrovni. Je vhodný pro páry, které se snaží o miminko. Nošení na žaludku nebo užívání v podobě elixíru povzbuzuje trávící proces a přináší úlevu při gastritidě. Léčí oči, žaludek a dělohu. Velmi často se spojuje se záhnědou, která uvolňuje i citové blokády, které ženám brání v početí. 

TIP: Minerály pro správný vývoj plodu.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ACHÁTU

Náramek plodnosti je speciálně sestavený z minerálů, které podporují plodnost, uklidňují mysl a povzbuzují lásku. Účinně ulevuje od myšlenky, které se točí s otěhotněním a problémy s tím spojené.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU MINERÁLŮ PLODNOSTI

Autor článku: Svět minerálů