INFO LINKA
  730 165 818
Napište nám
Odběr novinek

Krystaly vhodné pro doplňkovou léčbu obsedantně kompulzivní poruchy

Krystaly vhodné pro doplňkovou léčbu obsedantně kompulzivní poruchy - Svět minerálů    Trpíte obsedantně kompulzivní poruchou? Poradíme vám, jak ji lépe zvládat.

Obsedantně kompulzivní porucha (OCD) je porucha chování, která člověka nutí neustále provádět určité činnosti (často se koupat, opakovaně kontrolovat zamčené dveře etc.) Pacienti s OCD si nedokážou věřit a obvykle trpí častými změnami nálad a iracionálními obavami z různých věcí či situací.

Ametrín náramek střapatý

Jaké krystaly vám v boji s OCD mohou být nápomocny? Určitě ametrín. Tento „kříženec“ ametystu a citrínu mimo jiné skvěle zahání stres a nastoluje vnitřní klid. Jeho citrínová část navíc dodává pocit stability, což je v tomto případě velmi důležité.

Za pořízení určitě stojí i lepidolit. Takzvaný „kámen přechodu“ značně ulehčuje veškeré změny, uvolňuje energetické i emocionální blokády a naplňuje život světlem a nadějí.

Křišťál přívěsek hrot

Oba zmíněné minerály doporučujeme nosit co možná nejčastěji. V případě zájmu k nim můžete přidat křišťál, který zesílí jejich energii.