Oslavte s námi Mezinárodní den seniorů a darujte životní energii

Mezinárodní den seniorů se slaví 1. října. Tento svátek je určen starším lidem a poukázání na důležitý přínos důchodců ve společnosti po celém světě.

Je to krásný čas pro darování dárku nejen z respektu ke stáří, ale také z úcty a z lásky. Kameny a krystaly jsou plné energie z přírody, které dodávají psychickou pohodu, pomáhají k uvolnění a podporují regeneraci těla. Které minerály jsou ty nejvhodnější? Ty, které jsou darované z lásky. Pro příjemnější rozhodování vám pomůžeme s výběrem.

Životní energie

Podpora životní energie je velmi důležitá, proto začněte váš výběr křišťálem. Je to silný kámen, který harmonizuje všechny emoce a umí potlačovat všechny druhy nemocí. Je zároveň velmi vhodný jako zesilovač energií všech ostatních minerálů.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KŘIŠŤÁLU

Tip:
Jak neztrácet radost ze života!

Ochrana a jistota

V tomto krásném věku je velmi důležité se cítit v bezpečí. Takový pocit umí velmi silně dodat achát, který uklidňuje strach, nejistoty a dodává odvahu. Stabilizuje naši auru, chrání před stresem a uklidňuje trávicí trakt a pocit staženého žaludku. Náhrdelník z achátu, náramek, kámen do ruky nebo přívěsek na krk, bude jistě nádherným dárkem pro každou babičku a dědečka.


PROHLÉDNOUT NABÍDKU ACHÁTU

Soustředění

Pro podporu soustředění a uvědomění si všech souvislostí je úžasný ametyst. Jeho síla spočívá v posílení celkového organismu, imunity a také obnově mentální rovnováhy.


PROHLÉDNOUT NABÍDKU AMETYSTU

Čtěte také:
Jak očistit a nabít kameny za úplňku?

Emoční síla

Někteří lidé se trápí starými traumaty z minulosti a neumí je vytěsnit z hlavy. Onyx je kámen, který pomáhá při citovém vypětí a pomáhá zachovat zdravé a klidné myšlení.


PROHLÉDNOUT NABÍDKU ONYXU

Autor článku: Svět Minerálů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení