Oslavte s námi Mezinárodní den seniorů a darujte životní energii

Mezinárodní den seniorů se slaví 1. října. Tento svátek je určen starším lidem a poukázání na důležitý přínos důchodců ve společnosti po celém světě.

Je to krásný čas pro darování dárku nejen z respektu ke stáří, ale také z úcty a z lásky. Kameny a krystaly jsou plné energie z přírody, které dodávají psychickou pohodu, pomáhají k uvolnění a podporují regeneraci těla. Které minerály jsou ty nejvhodnější? Ty, které jsou darované z lásky. Pro příjemnější rozhodování vám pomůžeme s výběrem.

Životní energie

Podpora životní energie je velmi důležitá, proto začněte váš výběr křišťálem. Je to silný kámen, který harmonizuje všechny emoce a umí potlačovat všechny druhy nemocí. Je zároveň velmi vhodný jako zesilovač energií všech ostatních minerálů.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KŘIŠŤÁLU

Tip:
Jak neztrácet radost ze života!

Ochrana a jistota

V tomto krásném věku je velmi důležité se cítit v bezpečí. Takový pocit umí velmi silně dodat achát, který uklidňuje strach, nejistoty a dodává odvahu. Stabilizuje naši auru, chrání před stresem a uklidňuje trávicí trakt a pocit staženého žaludku. Náhrdelník z achátu, náramek, kámen do ruky nebo přívěsek na krk, bude jistě nádherným dárkem pro každou babičku a dědečka.


PROHLÉDNOUT NABÍDKU ACHÁTU

Soustředění

Pro podporu soustředění a uvědomění si všech souvislostí je úžasný ametyst. Jeho síla spočívá v posílení celkového organismu, imunity a také obnově mentální rovnováhy.


PROHLÉDNOUT NABÍDKU AMETYSTU

Čtěte také:
Jak očistit a nabít kameny za úplňku?

Emoční síla

Někteří lidé se trápí starými traumaty z minulosti a neumí je vytěsnit z hlavy. Onyx je kámen, který pomáhá při citovém vypětí a pomáhá zachovat zdravé a klidné myšlení.


PROHLÉDNOUT NABÍDKU ONYXU

Autor článku: Svět Minerálů