Trpíte na záněty močových cest? Skončete s nimi díky drahým kamenům

Koho v životě nepotkal zánět močových cest, může hovořit o štěstí, jelikož podle statistik si tím projde až 70% lidí, především ženy, které jsou k zánětům náchylnější. Venkovní počasí vybízí k odhalování kůže, především v nošení balerínek či jiné letní obuvi. Lékaři však varují, jelikož toto období a počasí je zrádné a lidé mohou mnohem snadněji nastydnout, zejména od nohou.

Pokud již zánět máte nebo jím chronicky trpíte, máme pro vás tipy na minerály, které vám se záněty močových cest pomohou a jejich pravidelným užíváním dáte vše zpět do pořádku.

Achát (paralelně pruhovaný achát), je kámen, který nám pomáhá v těžkých životních situacích nalézat pravdu, bez trpkosti přijímat kritiku a s trpělivostí snášet nejrůznější nepříznivé zdravotní události, jako tomu může být při zánětech močových cest, které jsou velmi nepříjemné a bolestivé. V případě, kdy se zánět dostaví, vezměte vždy omytý achát, nabitý sluneční či měsíční energií do rukou a soustřeďte veškerou svou energii na svou bolest. Achát ji pak převezme za vás. Abyste posílila účinky achátu, noste ho vždy při sobě, ať už v podobě samotného kamene, či jako šperk.  Dále vám achát pomůže při jiných zánětech, jako zánětech vaječníku a vejcovodů, při onemocnění prostaty, špatné funkci ledvin či při žaludečních nebo střevních problémech.

Křišťál, používali již staří šamani zejména při zánětu močových cest. Tibeťané používají elixír z křišťálu, kterým svůj organismus čistí a který je velmi účinný v boji se zánětem močového měchýře. Ten je důležité proplachovat, aby se bakterie dostaly ven. Elixír připravíme pomocí vody a několika křišťálů, které necháme omýt pod proudem vody a nabijeme sluneční či měsíční energií. Kameny pak vložíme do velké nádoby, do které následně nalijeme vodu a necháme několik hodin působit. Kameny posléze vytáhneme a vodu vypijeme.

Opál (modrý a mléčně bílý), vnáší do našeho života světlo. Při zánětech močových cest vám budou oporou pro své umění vnést do života citovou a duševní úlevu. Opál jako jeden z mála kamenů nenabíjíme na prudkém slunci, necháme působit sluneční paprsky spíše v ranních hodinách nebo za jasné noci při úplňku. Kromě močových cest hojí opál funkci mléčných žláz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení