Bojujte s žaludeční neurózou s pomocí drahých kamenů!

Víte, že není neuróza jako neuróza? Za neurózou většinou stojí stres, nervové vypětí a samotný dědičný sklon k neurózám. Žaludeční neuróza úzce souvisí s psychikou, takže dokud člověk nezmění například stresující povolání a celkově životní styl, nebude mu nejspíše lépe. Avšak problémy, které přetrvávají a jsou vleklé, je potřeba dlouhodobě pomáhat. Poradíme vám, jaké drahé kameny vám s vašimi obtížemi pomohou.

Leopardí jaspis vyzařuje očistnou a ochrannou energii. Učí nás skromnosti a soucitu, posiluje naši dobrou vůli a trpělivost. Zdravotně ovlivňuje především žaludeční problémy. Dále pomáhá při hojení ledvin a močového měchýře nebo ledvinového písku a kamenů. Bude pro vás pomocníkem v oblasti gynekologické, protože je účinný při nemocích vaječníků a vejcovodů nebo při překonání nevolnosti v těhotenství a u porodu.

Citrín je kamenem rovnováhy a harmonie. Podporuje v nás odvahu pouštět se do nových věcí. Pomáhá nám překonat stavy neklidu, strachu a nespokojenosti. Díky citrínu pak také překonáme citové nezdary, ze kterých se dokážeme s jeho pomocí poučit. Z lékařského hlediska nám pomáhá hojit cukrovku, žaludeční problémy a s nimi spojené poruchy zažívacího ústrojí, často způsobené každodenním stresem. Dále pak působí hojivě na slinivku a čistí krev.

Medový opál podporuje naše sebevědomí, mírní stres a pomáhá vymanit se z depresí a nají opět pevnou půdu pod nohama. Zdravotně je pomocníkem při hojení žaludečních a střevních problémů. Při meditacích očistěte kámen pod tekoucí vodou a přikládejte na postižené místo. Soustřeďte veškerou svou energii na toto místo. Po skončení opál očistěte a nechte nabít na slunci, mimo dosah přímých paprsků. Pro zesílení účinku užívejte každý den opálovou vodu, která vám s problémy s žaludeční neurózou pomůže. Získáte ji vložením několik kamenů do nádoby s vodou a necháte působit. Po několika hodinách kameny vyjmete a můžete vodu vypít. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení