Chybí vám energie? Čerpejte ji z drahých kamenů

Jóga, Pózu Z Jógy, Pozice, Tělo, Fitness

Venkovní počasí vybízí k tomu zalézt si ke kamnům, vzít si knížku a nic nedělat. Nedostatek energie pocítil v životě každý člověk, ať byla způsobena nekvalitním spánkem, přílišným vystavením se elektromagnetickým zářením nebo prostě děláním moc věcí najednou.

Každý z nás se někdy cítí unavený a neví z čeho. Přinášíme vám tipy na drahé kameny, které vám energii dodají a vy budete chtít i v uplakaném počasí pobíhat venku.

Chalcedon je krystal, který vám otevře mysl, díky němu se dokážete vyrovnat s novými nečekanými situacemi, minerál, který vám dodá tak potřebnou energii.  Je to kámen, který vám pomůže naslouchat druhým a komunikovat s nimi. V neposlední řadě je to kámen, který působí proti podrážděnosti a přecitlivělosti, vylepší vám tak vaši náladu a umožní vám hledět do budoucna s optimismem. Zdravotně chalcedon podporuje lymfatický systém a zahání otoky. Blahodárné účinky má také na žaludek a žlučník.

Chalcedon

chalcedon

Jaspis, dodávající jemné podněty, uzemní energii a napraví nepříjemné situace, jelikož navozuje porozumění, toleranci v rámci mezilidských a partnerských vztahů. Jaspis přivádí pozitivní energii a umožňuje tak lidem cítit se lépe, protože dokáže identifikovat problémy dříve než nastanou. Ze zdravotního hlediska dodává energii žlázám, odstraňuje toxiny z těla, pomáhá při střevních potíží, žaludek a povzbuzuje činnost jater a slinivky.

Jaspis

jaspis

Opál je kámen, který dokáže pohlcovat i vysílat, proto je vhodný při nedostatku energie, kterou vám dodá z přírody, se kterou je tak úzce spjat. Díky tomu vám vnese do života spontánnost v rozhodování. Opál je kamenem života, především lásky, pokud tedy nemáte dostatek energie, síly či odvahy k oslovení toho pravého, pak je to kámen přesně pro vás. Opál je vhodný k například u Parkinsonovy nemoci, různých druhů infekcí, protože pomáhá čistit krev a ledviny. Reguluje hladinu inzulinu a pomáhá nám ženám již při tak nepříjemných menstruačních problémech. 

Opál

opál

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení