Novoluní ve znamení Vah přináší harmonickou rodinnou pohodu, ale i upřednostňování priorit ve vztazích!Dne 16. 10. 2020 vstoupí Měsíc do novoluní ve znamení Vah. Rodinné záležitosti budou v měsíci Vah důležitější než profesní rozvoj. Budou nás ovládat lidi a situace kolem nás. Tento měsíc se budou muset všechna znamení soustředit více na rodinu a klid! Jak udržet v rodině klidnou komunikaci a vyrovnanost?

Vnitřní síla

Především k tomu potřebujete dostatek klidné energie, kterou vám dodá chryzokol. Je to klidný kámen, který vyhání negativní energie všeho druhu, což vám pomůže reagovat na měnící se situace s klidem, vyrovnaností a zásobami vnitřních sil. Má blahodárný účinek na vztahy, které se stávají stabilními a pevnými jako skála. 

PROHLÉDNOUT NABÍDKU CHRYZOKOLU

Čtěte také:
Jak nás ovlivňují jednotlivé fáze Měsíce?

Odrazte negaci

Negativní vlivy se na nás valí ze všech stran. Abychom je odklonili, potřebujeme silnou energii křišťálu, který velmi harmonicky působí na všechny emoce a čistí negativní energii. Tento nádherně elegantní skvost, vyrobený z lámaného křišťálu, Vám nesmí chybět!


PROHLÉDNOUT NABÍDKU KŘIŠŤÁLU

Rodinné vztahy

Nezapomeňte na své partnery, kteří také potřebují více energie, aby byli schopni čelit všem negativním útokům, se kterými se potýkají a být tak schopen podpořit domácí harmonii.
Přineste do života kvalitní rodinné vztahy a harmonii pomocí kamene jadeit. Je to velmi siný ochranný kámen, který přitahuje štěstí. V kombinaci s lávou, která pomáhá odrážet fyzické i psychické útoky, je to idelání kombinace pro dosáhnutí harmonie. Tento vybraný náramek je velmi oblíbený i u mužů - v nabídce stačí zadat velikost 22 cm pro pánskou velikost.

jadeit a láva

PROHLÉDNOUT NABÍDKU JADEITU

Vztahy jsou plné výzev a úkolů, ale je jenom na nás jakým stylem je budete zvládat. Využijte energii z přírody, energii z minerálů!

Autor článku: Svět Minerálů