Novoluní ve znamení Vah přináší harmonickou rodinnou pohodu, ale i upřednostňování priorit ve vztazích! Které minerály tuto situaci úmírní a vyrovnají?

Váhy Novoluní
Zdroj obrázku: Pixabay.com


Dne 28.9.2019 Měsíc vstoupil do novoluní ve znamení Vah.
Rodinné záležitosti budou v měsíci Vah důležitejší než profesní rozvoj. Budou nás ovládat lidi a situace kolem nás. Tento měsíc se budou muset všechna znamení soustředit více na rodinu a klid! Jak udržet v rodině klidnou komunikaci a vyrovnanost?

Především k tomu potřebujete dostatek klidné energie, kterou vám dodá chryzokol. Je to klidný kámen, který vyhání negativní energie všeho druhu, což vám pomůže reagovat na měnící se situace s klidem, vyrovnaností a zásobami vnitřních sil. Má blahodárný účinek na vztahy, které se stávají stabilními a pevnými jako skála. 

chryzokol

 

PROHLÉDNOUT NABÍDKU CHRYZOKOLU

Negativní vlivy se na nás valí ze všechn stran. Abychom je odklonili, protřebujeme silnou energii křišťálu, který velmi harmonicky působí na všechny emoce a čistí negativní energii. Tento nádherně elegantní skvost, vyrobený z lámaného křišťálu, Vám nesmí chybět!

křišťál

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KŘIŠŤÁLU


Nezapomeňte na své partnery, kteří také potřebují více energie, aby byli schopni čelit všem negativním útokům, se kterými se potýkají a být tak schopn podpořit domácí harmonii.
Přineste do života kvalitní rodinné vztahy a harmonii pomocí kamene jadeit. Je to velmi siný ochranný kámen, který přitahuje štěstí. V kombinaci s lávou, která pomáhá odrážet fyzické i psychické útoky, je to idelání kombinace pro dosáhnutí harmonie.
Tento vybraný náramek je velmi oblíbený i u mužů - v nabídce stačí zadat velikost 22 cm pro pánskou velikost.

jadeit a láva

PROHLÉDNOUT NABÍDKU JADEITU

Vztahy jsou plné výzev a úkolů, ale je jenom na nás jakým stylem je budete zvládat. Využijte energii z přírody, energii z minerálů!

Vužijte slevový kupón 150 Kč ještě dnes! Zadejte v košíku kód DAREK150 a při nákupu nad 490 Kč, Vám bude z celkové ceny odečteno 150 Kč.

Autor článku: Svět Minerálů