Pololetní vysvědčení se blíží! Zvolte originální dárky pro učitele plné životní energie

dárek pro učitele

Pololetní vysvědčení se blíží, a proto nezapomeňte na dárky pro učitele. Jejich práce je náročná a někdy vysilující, proto je třeba dodat jim energii a posílit trpělivost. Minerály podpoří pochopení, naslouchání a poskytnou pozitivní a vitalizující energii, kterou potřebují pro své povolání.

Zvolte dárek z minerálu pro učitele a učitelky, podpoříte jejich trpělivost a pomůžete jim zvládat náročné situace ve škole. Vyberte si z nabídky a darujte dárek, který bude mít skutečný význam, a bude učitelům pomáhat v tom, aby se cítili naplněni a byli plni energie.

Náramek pro učitele

Poděkujte svému panu učiteli nebo paní učitelce speciálně sestaveným náramkem kamenů vybraných na podporu koncentrace, štěstí a optimismu. Do náramku byl vybrán fluorit, který zvyšuje koncentracicitrín pro štěstíametyst jako ochraňující kámen. Aby se učitelé zbavili nervozity a stresu, v tom jim pomůže tyrkys a aby byli plni optimismu, je v náramku i avanturín.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU NÁRAMKŮ ZDE

Kouzelné boxy

Sestavili jsme pečlivě několik kouzelných boxů. Obdarovaný v nich najde jedinečnou kolekci kamenů a krystalů, které jsou specificky vybrány pro své vlastnosti. Tyto kameny jsou silnými nositeli energie a pomohou učitelům naladit se na klidnou a vyrovnanou auru. Pokud se cítí být unavení, vyčerpaní nebo mají pocit těžkosti a shonu, kameny v boxu Zklidnění jim pomohou uvolnit se a uklidnit mysl.

PROHLÉDNOUT VŠECHNY BALÍČKY ZDE

Darujte vitalitu

Vitalita je stav, kdy se cítíme plní sil a energie, máme dobrou náladu a jsme schopni efektivně plnit naše denní úkoly. Abychom se cítili vitálně, je důležité dbát na správnou stravu, dostatek pohybu, dostatek spánku a také na naše mentální a emocionální zdraví.

Existuje mnoho způsobů, jak podpořit vitalitu, jako například meditace, jóga, cvičení nebo práce s drahými kameny, jako je křišťál, ametyst nebo turmalín. Tyto kameny jsou známé pro své schopnosti posilovat imunitní systém a podporovat celkovou rovnováhu těla. Také mohou pomoci uklidnit mysl a odstranit negativní emoce, což přispívá k lepšímu mentálnímu a emocionálnímu zdraví.

Kromě toho, pravidelná relaxace, spánku a odpočinku jsou nezbytné pro zachování vitality. Důležité je také vyhýbat se stresovým situacím a dbát na rovnováhu mezi prací a odpočinkem.

 

Velmi oblíbeným dárkem je proto balíček minerálních kamenů na přípravu harmonizující vody která podporuje vitalitu a krásu.

KOUPIT HARMONIZUJÍCÍ VODU ZDE

Uvolnění a pohoda

Kameny s nábrusem slouží k regeneraci mysli a tělaTřením kamene v dlani dosáhnete vlastní terapie, která velmi efektivně pomáhá k uvolnění napětí a stresu. Tento způsob je také využíván pro psychoterapii a fyzioterapii. Pravidelné používání nábrusu může také pomoci ke zlepšení krevního oběhu a přispět k celkovému uvolnění těla. Navíc, když kámen vyhladíte do dokonalého vzhledu, může pomoci k uklidnění mysli a k dosažení meditativního stavu.

Kameny s nábrusem pro oblíbeného kantora koupíte ve variantě s křišťálemametystem nebo růženínem.

KOUPIT KÁMENY PRO UVOLNĚNÍ ZDE

Posílení čaker

Čakry jsou energetická centra v těle, která jsou spojena s fyzickým, mentálním a emocionálním zdravím. Existuje sedm hlavních čaker, které se nacházejí v různých částech těla, od koruny hlavy až po kořen páteře. Každá čakra má své vlastní barvy, symboly a kameny, které ji mohou posílit.

Pro posílení čaker lze použít různé techniky, jako je meditace či jogové pozice. Důležité je věnovat pozornost všem čakrám, aby byly v rovnováze a poskytovaly tělu a mysli potřebnou energii. Darujte učitelům speciálně vyrobené náramky, které dovedou rovnoměrně otevírat všechny čakry a dodávat jim vyrovnanost.

 

KOUPIT ČAKROVÝ NÁRAMEK ZDE

Náramek na zakázku

Pokud znáte učitele či učitelku, jež chcete obdarovat minerálem, opravdu dobře, vytvořte jim náramek na míru. Vyberte si z různých typů náramků a zvolte minerály podle toho, jakou stránku osobnosti chcete posílit. Každý kámen má své specifické vlastnosti a může pomoci s různými aspekty vašeho zdraví a pohody. Například ametyst je známý pro své uklidňující vlastnosti a může pomoci při meditaci nebo turmalín má schopnost absorpce škodlivých elektromagnetických vln.

Pro vytvoření náramku podle vašeho přání vyberte typ náramku z nabídky a v poznámce u náramku uveďte názvy kamenů, o které máte zájem. Můžeme také nabídnout poradenství ohledně vhodnosti kamenů pro vaše specifické potřeby. Rádi vám pomůžeme vytvořit náramek, který bude vyhovovat vašim potřebám a bude pro vás mít hlubší význam.

NÁRAMEK NA ZAKÁZKU KOUPIT ZDE

  • Související články

Jak být více pozitivní?

Nezapomeňte kameny během úplňku očistit a nabít

Připravte se na léto a nabijte se energií z kamenů

Kameny vhodné pro psychickou ochranu dětí

Co se stane, když děti začnou používat minerály?

Jakými kameny obdarovat dospívající děti v jejich nejnáročnějším období?

Minerály pro teenagery pomohou se sebevědomím i odvahou

 

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva