Originální dárky pro učitele plné životní energie

dárek pro učitele

Školní vyučování končí 30. června 2021, a proto nezapomeňte na dárky pro učitele. 

Vyberte si u nás z velkého množství dárků z minerálů pro pány učitele a paní učitelky, které dodají životní energii a podpoří vše potřebné pro jejich povolání. Mluvíme například o pochopení, umění naslouchat a dodání pozitivity a vitality.

Děkuji

Tento zvýhodněný balíček obsahuje zboží, které je zkombinované tak, aby dodával jedinečnou energii z přírody. V balíčku najdete ochranný náramek z hematitu na červeném stylovém provázku, bio čaj v děkovné kombinaci bylinek, které pohladí na duši, harmonizující vodu z křišťálu a kalcitu, která přináší radost a pohodu a nádherné tromlované kameny.

dárek pro učitele, děkuji

PROHLÉDNOUT VŠECHNY BALÍČKY ZDE

Darujte energii

Náramek z křišťálu zaručeně potěší. Křišťál v sobě ukrývá silnou energii, kterou umí svému majiteli pravidelně předávat. Uklidňuje všechny nevyvážené emoce, vyrovnává čakry, čistí auru a energie. Vybírejte z těchto druhů křišťálu:

  • čirý křišťál
  • ledový křišťál
  • křišťál aqua aura
  • praskaný křišťál
  • křišťál andělská aura

náramek z křišťálu

PROHLÉDNOUT VŠECHNY BALÍČKY ZDE

Darujte vitalitu

Velmi oblíbeným dárkem se stala masážní guasha z minerálních kamenů, která redukuje vrásky, prokrvuje pleť a napomáhá k vitalitě a kráse.

masážní guasha růženín dárek

KOUPIT GUASHU ZDE

Darujte uvolnění a pohodu

Kameny v této podobě slouží k regeneraci mysli a těla. Třením kamene v dlani dosáhnete vlastní terapie, která velmi efektivně pomáhá k uvolnění. Tento způsob je také využívám pro psychoterapie a fyzioterapie, kdy během pravidelného používání kámen vyhladíte do dokonalého vzhledu. Kameny s nábrusem koupíte ve variantě:

relaxační kámen ametyst

KOUPIT KÁMEN PRO UVOLNĚNÍ ZDE

Darujte posílení čaker

Darujte náramek, který je speciálně vyroben tak, aby rovnoměrně otevíral všechny čakry a dodával jim vyrovnanost. Najdete u nás čakrové náramky v těchto variantách:

  • čakrový náramek simple
  • čakrový náramek shamballa
  • čakrový náramek double
  • čakrový náramek s křišťálem
  • čakrový náramek s lávou

náramek čakra dárek pro učitel

KOUPIT ČAKROVÝ NÁRAMEK ZDE

Náramek na zakázku

Máte zájem o vyrobení náramku podle vašeho přání? Vyberte ze široké nabídky náramků na zakázku a do poznámky u náramku prosím uveďte názvy kamenů, o které máte zájem. V případě, že si nevíte rady s kameny, neváhejte se na nás obrátit:

náramek na zakázku na přání z minerálů

KOUPIT NÁRAMEK NA ZAKÁZKU ZDE

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení