Originální dárky pro učitele plné životní energie

dárek pro učitele

Školní vyučování končí 30. června 2021, a proto nezapomeňte na dárky pro učitele. 

Vyberte si u nás z velkého množství dárků z minerálů pro pány učitele a paní učitelky, které dodají životní energii a podpoří vše potřebné pro jejich povolání. Mluvíme například o pochopení, umění naslouchat a dodání pozitivity a vitality.

Děkuji

Tento zvýhodněný balíček obsahuje zboží, které je zkombinované tak, aby dodával jedinečnou energii z přírody. V balíčku najdete ochranný náramek z hematitu na červeném stylovém provázku, bio čaj v děkovné kombinaci bylinek, které pohladí na duši, harmonizující vodu z křišťálu a kalcitu, která přináší radost a pohodu a nádherné tromlované kameny.

dárek pro učitele, děkuji

PROHLÉDNOUT VŠECHNY BALÍČKY ZDE

Darujte energii

Náramek z křišťálu zaručeně potěší. Křišťál v sobě ukrývá silnou energii, kterou umí svému majiteli pravidelně předávat. Uklidňuje všechny nevyvážené emoce, vyrovnává čakry, čistí auru a energie. Vybírejte z těchto druhů křišťálu:

  • čirý křišťál
  • ledový křišťál
  • křišťál aqua aura
  • praskaný křišťál
  • křišťál andělská aura

náramek z křišťálu

PROHLÉDNOUT VŠECHNY BALÍČKY ZDE

Darujte vitalitu

Velmi oblíbeným dárkem se stala masážní guasha z minerálních kamenů, která redukuje vrásky, prokrvuje pleť a napomáhá k vitalitě a kráse.

masážní guasha růženín dárek

KOUPIT GUASHU ZDE

Darujte uvolnění a pohodu

Kameny v této podobě slouží k regeneraci mysli a těla. Třením kamene v dlani dosáhnete vlastní terapie, která velmi efektivně pomáhá k uvolnění. Tento způsob je také využívám pro psychoterapie a fyzioterapie, kdy během pravidelného používání kámen vyhladíte do dokonalého vzhledu. Kameny s nábrusem koupíte ve variantě:

relaxační kámen ametyst

KOUPIT KÁMEN PRO UVOLNĚNÍ ZDE

Darujte posílení čaker

Darujte náramek, který je speciálně vyroben tak, aby rovnoměrně otevíral všechny čakry a dodával jim vyrovnanost. Najdete u nás čakrové náramky v těchto variantách:

  • čakrový náramek simple
  • čakrový náramek shamballa
  • čakrový náramek double
  • čakrový náramek s křišťálem
  • čakrový náramek s lávou

náramek čakra dárek pro učitel

KOUPIT ČAKROVÝ NÁRAMEK ZDE

Náramek na zakázku

Máte zájem o vyrobení náramku podle vašeho přání? Vyberte ze široké nabídky náramků na zakázku a do poznámky u náramku prosím uveďte názvy kamenů, o které máte zájem. V případě, že si nevíte rady s kameny, neváhejte se na nás obrátit:

náramek na zakázku na přání z minerálů

KOUPIT NÁRAMEK NA ZAKÁZKU ZDE

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva