Citové rány z narušených vztahů se dají vždy napravit, jen musíte najít sílu

Co tedy dělat, aby vás pracovní trable a problémy v osobním životě nepoložily na lopatky? Je především třeba se na chvíli zastavit a důkladně se zamyslet nad tím, jestli nejde něco udělat jinak.

Nebylo by dobré na chvíli si odpočinout, jen tak vypnout a relaxovat? Nemusíte přece pořád podávat stoprocentní výkon a vždycky všem vyhovět. Musíte si prostě umět najít čas sami pro sebe. Existují také kameny, které dokážou odvrátit negativní energii, která nás obklopuje a přetvořit ji v něco dobrého. Pojďme se podívat, které kameny vám můžou pomoci k lepší duševní rovnováze a nalezení klidu.

Akvamarín je kamenem klidu, radosti a štěstí ve vztazích. Nejen že dokáže potlačovat stres, ale také zklidňuje mysl, takže je ideálním společníkem na celý den pro ty, kteří už mají všeho až nad hlavu. Někdy může být složité převzít odpovědnost za vlastní osud a akvamarín je právě prostředkem k tomu, aby se vám to povedlo. Pocit, že máte vše pevně v rukou, vám potom dodá tolik potřebný klid.

akvamarín

PROHLÉDNOUT

Růženín je kamenem míru a přátelství. Říká se o něm, že je jedním z nejdůležitějších krystalů pro naše srdce. Umí ho totiž otevřít ostatním a hlavně dává sílu odpouštět. Nejen ostatním, ale hlavně sobě, což je často prvním krokem k tomu, abyste navázali skutečně upřímný vztah s ostatními. Pokud s lidmi nevycházíte úplně nejlépe a stres vám na zlepšení vztahů vůbec nepřidává, zkuste se za podpory jeho síly podívat nejdříve do své vlastní duše. Těžit z toho budete nejen vy, ale i všichni okolo. Staňte se člověkem, který rozdává lásku a ne negativitu.

růženín

PROHLÉDNOUT

Onyx je kamenem síly a vždy na něm bylo něco magického a tajemného. Pokud na vás někdo vědomě útočí, pomůže vám odvrátit negativitu, která na vás míří. Je známý tím, že pomáhá člověku vyrovnat se s podmínkami v jeho okolí. Také v sobě prý udržuje vzpomínky na vše, co jeho nositel prožil. Někdy nemusí být špatné mít někoho, kdo vás vyslechne a na chvíli vám uleví od trápení. Proto se onyx stává tím nejlepším společníkem pro ty, ke kterým nejsou lidé okolo zrovna nejpřívětivější.

onyx

PROHLÉDNOUT