Spolehni se na svou intuici! Podpoř svá rozhodnutí pomocí minerálů

 

Máte rádi v životě vše promyšlené? Děláte to, co se od vás čeká, žijete spokojeně, ale jakoby bez vášně? Co se pro jednou spolehnout na vlastní intuici? Nenechte ostatní, aby určovali směr vašeho života. Bude to stát za to.

Doba je uspěchaná, nervózní, stresující. Jako by každý chtěl splnit to, co má a pak už si jen užívat klidu. Život by se ale přece měl žít, nejen prožít. Žijte podle vlastních podmínek a požadavků, uvidíte, jak moc to váš život změní!

Žijte podle srdce

 Také jste se nechali ve svých životech zaškatulkovat? Jen si to přiznejte, kdy naposledy jste žili podle svého? Ne, určitě vás nenavádíme, abyste pálili mosty a sobecky mysleli jen a jen na sebe. Koneckonců žít podle intuice můžete s celou rodinou a užít si nespoutané chvíle podle svého společně.

Neznamená to, že v životě máte přestat používat selský rozum, moudrost a zkušenosti, ke kterým jste se v průběhu dospělosti dopracovali. Prostě žijte podle toho, co vám říká nejdůležitější orgán v těle – vaše srdce! Jako pomocníka k tomu, abyste sebrali odvahu a žili podle vlastní intuice, si vyberte některý z minerálů.

Nové začátky

Změnit svůj život, to je sice výzva a možná se už nemůžete dočkat všeho, co vás čeká. Zároveň ale mohou přijít momenty, kdy sice budete své intuici pevně věřit, ale i tak vás přepadnou pochybnosti nebo obavy.

Sáhněte po minerálech vhodných pro nové začátky. Podpoříte díky nim správnou energii a vibrace. Pomohou vám překonat období plné změn a nejistoty. A nezapomínejte na to, že pro vykročení do nových začátků je nejvhodnější období Novoluní. To zesiluje účinky vybraných minerálů, čistí starou energii a odstraňuje nejrůznější blokády.

KOUPIT MINERÁLY PRO NOVÉ ZAČÁTKY ZDE 

Které minerály se hodí pro nové začátky

Pryč se vším negativním

Aby se vám dobře žilo a váš život ovládala pouze a jedině pozitivní energie, je třeba se zbavit té negativní. A to o to víc, když vás čekají změny a plánujete žít podle toho, jak to sami cítíte.

Zbavit se negativní a škodlivé energie je ale třeba za všech situací, je to snad to nejdůležitější, co pro sebe a své blízké můžete, ba přímo musíte, udělat. Vybírejte kameny, které podporují zdravý proud energie v celém těle a ve vašem prostoru, který je pro vaše zdraví a blahobyt zásadní.

KOUPIT MINERÁLY PROTI NEGATIVNÍ ENERGII ZDE  

Které minerály čistí energii

Zdravě a vyváženě

Zbavit se negativní energie, podpořit nové začátky a co dál? Co dalšího může pomoci, když chceme vykročit novou životní cestou? Krystaly mohou pomoci i s tím, aby váš život byl opravdu zdravý a bohatý. K tomu je třeba dodržovat pravidla, mít správné návyky, žít vyváženě a harmonicky.

KOUPIT MINERÁLY PRO ZDRAVÝ ŽIVOT ZDE  

Které kameny pomáhají s vyváženým životem

Související články

Spokojený spánek: Díky těmto minerálům se vám nevyspání vyhne obloukem

Motivace: Zvyšte ji a dosáhněte svých snů!

Nechte pracovat svoji představivost. Může vám pomoci s budoucností

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva