První jarní úplněk je ve znamení Vah. Přezdívá se mu červí

 

Proč červí? Protože zima je minulostí a teď už nás čeká jaro a po něm léto. Z půdy proto vylézají žížaly, červíci a brouci. Opatrujte své zdraví, v březnu úplněk ovlivňuje zejména slinivku, slepé a tenké střevo, trávicí ústrojí, dvanácterník, konečník a také smyslové orgány.

Červí úplněk nastane 25. března v 8.00 hodin, a spolu s ním dojde i k zatmění Měsíce. Bude ve znamení Vah. Kdy budou další letošní úplňky? Podívejte se do našeho kalendáře.

Jak už bylo řečeno, ovlivní úplněk v březnu naše zažívání, pomoci vám ho stabilizovat mohou dobře vybrané minerály. Ať už vás trápí křeče, neuróza, nevolnost, vředy nebo třeba překyselení, sáhněte například po magnezitu, obsidiánu, jaspisu či sodalitu.

KOUPIT MINERÁLY NA ŽALUDEK ZDE  

Březen patří akvamarínu

Kamenem březnového úplňku je akvamarín. Minerál, který nám pomůže srovnat naši mysl, umí zmírnit podrážděnost a vztek a potlačit stres. Jde o ideální kámen pro ty z nás, kteří občas mají problémy s vyjadřováním. Co zdravotního prospěchu týče, akvamarín příznivě působí na kašel, ale i žlázy a zuby i dásně. Pomáhá také i při jaterních či žaludečních potížích.

 KOUPIT AKVAMARÍN ZDE  

Spravedlivé Váhy

Úplněk v březnu je ve znamení Vah. Jací jsou lidé, kteří se v tomto znamení zvěrokruhu narodili? Touží po lásce a harmonii, záleží jim na spravedlnosti a umí rychle navázat vztahy. Také se ale těžko rozhodují a neradi vstupují do konfliktů, proto mají tendenci nechat věci takzvaně vyhnít.

 KOUPIT MINERÁLY PRO VÁHY ZDE  

Které kameny se hodí pro Váhy

Související články

Spolehni se na svou intuici! Podpoř svá rozhodnutí pomocí minerálů

Zemská znamení: Jemnost s síla zároveň!

Nechte pracovat svoji představivost. Může vám pomoci s budoucností

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva