Vyberte si své léčivé kameny pro boj s alergií

Alergie je přecitlivělost projevující se konkrétními příznaky, oslabený imunitní systém, který se neumí bránit proti vnějším jevům. V současné době jí trpí milion Čechů a Češek. Nejčastější příčinou léčby je senná rýma nebo astma. Překvapivým faktem je věk alergiků, který je u poloviny postižených nižší než 19let. Pořiďte si drahé kameny, které vám v boji s alergií pomohou.

Zelený avanturín, kámen, který je svým zeleným třpytem a spojením s přírodou předurčen k léčbě všech typů alergií. Pomáhá při kožních problémech, nemocech a alergiích, které jsou ve velké většině vyvolány oslabeným imunitním systémem. Avanturín vám pomůže s celkovým uvolněním těla a mysli. Poskytuje nám vnitřní klid, díky kterému zůstává náš imunitní systém nenarušen. Po zdravotní stránce avanturín zmírňuje chronické bolení hlavy a migrény. Podporuje látkovou výměnu a snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Dále také předchází vzniku arteriosklerózy a srdečnímu infarktu. Léčí zánětlivá onemocnění a mírní bolesti.

avanturín

PROHLÉDNOUT

Achát nám vytváří obranný štít kolem našeho těla. Pomáhá nám odstranit strach a udržet naši psychiku v rovnováze. Vše důležité pro udržení imunitního systému, díky kterému můžeme vznik alergií eliminovat. Tento kámen léčí žaludek, nervy a poruchy oběhového systému. Achátová voda má čistící a léčebné účinky. Používá se při problémech s pletí, či léčbě jakékoliv alergie. Získáte ji vložením několika achátů do misky s vodou, necháte působit několik hodin. Kameny poté vytáhnete a vodu vypijete nebo použijete k očištění pleti.

achat

PROHLÉDNOUT

Jaspis vyzařuje pozitivní životní energii, kterou svého nositele nabíjí a pročišťuje jeho tělo. Díky jaspisu, který nám přináší klid a mír, lépe překonáme naše strachy a traumata. Dále nám pomáhá s detoxikací organismu. Zlepšuje alergické stavy pokožky a lupenku, povzbuzuje činnost střev a rozpouští zácpu, uklidňuje při nervozitě a rozčilení.

jaspis

PROHLÉDNOUT