Duben: Přichází růžový superúplněk plný přání a nadějí

Příští úplněk nastane v úterý 27. dubna 2021 a bude prvním z mála takzvaných superměsíců v roce 2021. Velmi často bývá dubnový Měsíc růžový, a proto se nazývá "Růžový superměsíc", i když jeho barva vzniká působením prachu, mlhy a rozptýlením odrazů světel.

Superúplněk

Proč se mu říká superúplněk? Podle NASA se na obloze objeví o více jak 7 - 14% větší, což není vůbec zanedbatelné a pro lidské oko je taková podívaná naprosto ohromující.

Co můžeme od superúplňku očekávat?

Během tohoto období pocítíme silný energetický nárůst v souvislosti s blížícím se jarním počasím. I když se zdá, že nás čekají jen úžasné nabité dny, musíme však počítat i s klasickým doplňkovým chaosem, bláznivými událostmi a neočekávanými nesouhlasy. Superúplněk však přináší silné energie, které vám pomohou splnit taková přání, která vychází od srdce. Nezapomeňte se tedy soustředit i na to, co opravdu chcete.

Co dělat během superúplňku?

Během každého úplňku se doporučuje uvolnit, meditovat a plnit si svá přání. Dubnový úplněk je ve znamení Štíra, o kterém se říká, že v sobě ukrývá osobnost čaroděje a čarodějky. Využijte sílu tohoto znamení ve svůj prospěch a proměňte svá přání. Mějte u sebe kameny již dva dny před úplňkem. Mezi vhodné kameny pro meditaci a fyzický kontakt jsou:

     

V souladu se znamením Štír

Achát je velmi vhodný kámen pro všechny vřelé a vytrvalé Štíry, protože umí dodávat fyzickou, duševní i citovou rovnováhu. V období úplňku je harmonizování, klid a meditace nejvhodnějším rituálem, které pomáhají k osobnímu rozvoji a splnění přání. Proto si kupte dekoraci z achátu, náramek nebo kameny do ruky z achátu a harmonizujte se.

KOUPIT ACHÁT ZDE

Jak využít energie naplno?

Během úplňku čistíme a nabíjíme novou energií naše těla i všechny kameny, se kterými pravidelně pracujeme. Pro tento očistný čas mějte u sebe křišťál, který zesiluje měsíční energii a jeho čistota napomůže k celkově očistě. Pořiďte si ho jako:

KOUPIT KŘIŠŤÁL ZDE

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení