Duben: Přichází růžový superúplněk plný přání a nadějí

Příští úplněk nastane v úterý 27. dubna 2021 a bude prvním z mála takzvaných superměsíců v roce 2021. Velmi často bývá dubnový Měsíc růžový, a proto se nazývá "Růžový superměsíc", i když jeho barva vzniká působením prachu, mlhy a rozptýlením odrazů světel.

Superúplněk

Proč se mu říká superúplněk? Podle NASA se na obloze objeví o více jak 7 - 14% větší, což není vůbec zanedbatelné a pro lidské oko je taková podívaná naprosto ohromující.

Co můžeme od superúplňku očekávat?

Během tohoto období pocítíme silný energetický nárůst v souvislosti s blížícím se jarním počasím. I když se zdá, že nás čekají jen úžasné nabité dny, musíme však počítat i s klasickým doplňkovým chaosem, bláznivými událostmi a neočekávanými nesouhlasy. Superúplněk však přináší silné energie, které vám pomohou splnit taková přání, která vychází od srdce. Nezapomeňte se tedy soustředit i na to, co opravdu chcete.

Co dělat během superúplňku?

Během každého úplňku se doporučuje uvolnit, meditovat a plnit si svá přání. Dubnový úplněk je ve znamení Štíra, o kterém se říká, že v sobě ukrývá osobnost čaroděje a čarodějky. Využijte sílu tohoto znamení ve svůj prospěch a proměňte svá přání. Mějte u sebe kameny již dva dny před úplňkem. Mezi vhodné kameny pro meditaci a fyzický kontakt jsou:

     

V souladu se znamením Štír

Achát je velmi vhodný kámen pro všechny vřelé a vytrvalé Štíry, protože umí dodávat fyzickou, duševní i citovou rovnováhu. V období úplňku je harmonizování, klid a meditace nejvhodnějším rituálem, které pomáhají k osobnímu rozvoji a splnění přání. Proto si kupte dekoraci z achátu, náramek nebo kameny do ruky z achátu a harmonizujte se.

KOUPIT ACHÁT ZDE

Jak využít energie naplno?

Během úplňku čistíme a nabíjíme novou energií naše těla i všechny kameny, se kterými pravidelně pracujeme. Pro tento očistný čas mějte u sebe křišťál, který zesiluje měsíční energii a jeho čistota napomůže k celkově očistě. Pořiďte si ho jako:

KOUPIT KŘIŠŤÁL ZDE

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva