Dubnové poselství pro novoluní ve znamení Býka

Dne 23. dubna 2020, vstupujeme do Novoluní. Je to čas, kdy se čistí stará energie a blokády. Toto období silně ovlivňuje znamení Býk, které nás donutí se více ohlížet zpět a přemýšlet o změně. Vše co do teď nefungovalo nechte být a nastavte to znova.Opusťte staré návyky, vzorce chování, myšlení, vztahy, které vám nic nepřináší. Stále váháte? Dodejte si odvahu s minerály!

Obnovte tělesnou energii

Achát dobíjí citovou i tělesnou energii na 100%. Pomáhá nám se zbavit negativních emocí a myšlenek, které nás brzdí v rozjezdu.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ACHÁTU

Nový vztah a láska

Granát je kamenem lásky a ochrany. Povzbuzuje a upevňuje vztahy a to především v životních situacích, kdy člověk co si počít. Byl využíván jako amulet, který varuje před blížícím se nebezpečím. Doplňte granát do Vaší sbírky kamenů.

granát láska

PROHLÉDNOUT NABÍDKU GRANÁTU

Čtěte také: Jak nás ovlivňují jednotlivé fáze Měsíce?

Správným krokem

Hematit je kamenem uzemnění, ochrany a zabraňuje negativním energiím vstoupit do Vaší cesty. Mobilizuje skryté síly, které ženám pomáhají překonávat plachost.

hematit štěstí krev

PROHLÉDNOUT NABÍDKU HEMATITU

Nastartujte mozek

Pomocí zeleného čaje s listy ginko a náramku pro posílení koncentrace budete silně připraveni na zdravý a nový vstup do nového období.

zelený čaj posílení

PROHLÉDNOUT BIO ČAJE