Čeká nás novoluní, příležitost, kterou si nenechte ujít

Novoluní je čas, kdy se čistí stará energie a blokády. V tomto období je vhodné se rozhodnout pro nové začátky a zmáčknout resetovací tlačítko. Vše co nefunguje nechme být a nastavme si nové cíle a záměry. Opusťte staré návyky, vzorce chování, myšlení, vztahy, které vám nic nepřináší. Nechte rozpustit negativitu a nahraďte jí láskou důvěrou a harmonii.

My vám v tomto článku doporučíme kameny, které je vhodné při těchto procesech využít. Některé přináší lásku, jiné udrží vaší vůli v pozoru. 

Achát je kamenem rovnováhyObnovuje tělesnou energii. Jde o velice stálý kámen, jenž nám dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu. Podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. Pomáhá nám zbavit se negativních emocí jako je zahořklost, zloba, napětí i citové zklamání. Stabilizuje naši auru a chrání nás před stresem. Achát je výborný ochranný kámen pro malé děti. Posiluje rozhodování, odvahu a upřímnost sám k sobě, lásku i odvahu k hledání lásky nové. Pomáhá při citových zklamáních. 

achát

PROHLÉDNOUT

Granát je kamenem energie, lásky a ochrany. Dodává energii a klid. Povzbuzuje lásku, touhu a oddanost. Upevňuje vztahy a dodává odvahu a naději. Především v životních situacích, kdy člověk co si počít. Byl využíván jako amulet, který varuje před blížícím se nebezpečím. Dodává sebedůvěru, podněcuje aktivitu a posiluje pud sebezáchovy.

granat

PROHLÉDNOUT

Hematit je kamenem uzemnění, ochrany a rovnováhyJe to velmi účinný ochranný kámen, který zabraňuje negativním energiím vstoupit do aury. Tím uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha - jing a jang. Mobilizuje skryté síly. Zvyšuje seběvědomí, spolehlivost, důvěryhodnost, soustředění, zlepšuje paměť a rozvíjí osobnost. Ženám pomáhá překonávat plachost. V Egyptě se nosil jako amulet, který ochraňuje zdraví. Zahání úzkost a nespavost. 

hematit

PROHLÉDNOUT

Křišťál  energetický posilovač, čistič, harmonizující a léčivý kámen. Chrání auru proti negativním vlivům z okolí. Projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, nabíjí novou energií, zklidňuje. Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Pomáhá se sebezdokonalováním, samostatností, vytrvalostí. Je to univerzální krystal, který zesiluje energii a dále ji uvolňuje a reguluje, aby dosáhl harmonie. Působí na všechny neduhy. Zajišťuje klidný spánek.

křišťál

PROHLÉDNOUT