Dubnové poselství pro novoluní ve znamení Berana

Dne 12. dubna 2021, vstupuje Měsíc do novoluní. Je to čas, kdy se čistí stará energie a blokády. Toto období silně ovlivňuje znamení Beran, které nás donutí více přemýšlet o naší individualitě a novém životním směru. Vše co do teď nefungovalo nechte být a nastavte to znova.Opusťte staré návyky, vzorce chování, myšlení, vztahy, které vám nic nepřináší. Stále váháte? Dodejte si odvahu s kameny z minerálů!

Obnovit tělesnou energii

Karneol je plný životní síly a vitality. Abyhom pronikli do celkové individuality, potřebujeme smýšlet pozitivně. Právě karneol podporuje pozitivní pohled na svět a podněcuje pozitivní myšlení. 

KOUPIT KARNEOL ZDE

Citlivé orgány během dubnového novoluní

V tomto období můžeme pociťovat citlivost zubů, jazyka, ale také tepen a celkově zátěž na krevní oběh. Snažte se proto tyto orgány tolik nezatěžovat a podpořte jejich funkci pomocí hematitu, který umí posilovat a regulovat tvorbu krve. 

KOUPIT HEMATIT ZDE

Nastartujte mozek

Pomocí zeleného čaje s listy ginko a náramku pro posílení koncentrace budete silně připraveni na zdravý a nový vstup do nového období, které je plné nových nápadů. 

zelený čaj posílení

KOUPIT BIO ČAJ ZDE

Náramky pro Berany

Speciálně sestavené náramky pro Berany jsou určené pro podporu silných stránek jako upřímná radost ze života a potlačení slabých stránek, které se odráží v hádavosti a netrpělivosti.

KOUPIT NÁRAMKY A ŠPERKY PŘÍMO PRO BERANY ZDE

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva