Vyberte si své kameny pro boj s alergií

Alergie je přecitlivělost projevující se konkrétními příznaky, oslabený imunitní systém, který se neumí bránit proti vnějším jevům. V současné době jí trpí milion Čechů a Češek. Nejčastější příčinou je senná rýma nebo astma. Překvapivým faktem je věk alergiků, který je u poloviny postižených nižší než 19let. Pořiďte si přírodní energii ukrytou v kamenech, které vám v boji s alergií pomohou.

Posílení imunity

Zelený avanturín, kámen, který je svým zeleným třpytem a spojením s přírodou je předurčen pro všechny typy alergií. Pomáhá při kožních problémech a alergiích, které jsou ve velké většině vyvolány oslabeným imunitním systémem. Avanturín vám pomůže s celkovým uvolněním těla a mysli. Poskytuje nám vnitřní klid, díky kterému zůstává náš imunitní systém nenarušen.

KOUPIT AVANTURÍN ZDE

Braňte se krystalickým elixírem

Achát červený nám vytváří obranný štít kolem našeho těla. Pomáhá nám odstranit strach a udržet naši psychiku v rovnováze. Vše důležité pro udržení imunitního systému, díky kterému můžeme vznik alergií eliminovat. Používá se při problémech s pletí, či pomoci při alergii. Získáte ji vložením několika achátů do misky s vodou, necháte působit několik hodin. Kameny poté vytáhnete a vodu vypijete nebo použijete k očištění pleti.

achát

KOUPIT ACHÁT ZDE

Vnitřní klid

Jaspis vyzařuje pozitivní životní energii, kterou svého nositele nabíjí a pročišťuje jeho tělo. Díky jaspisu, který nám přináší klid a mír, lépe překonáme naše strachy a traumata. Dále nám pomáhá s detoxikací organismu. Zlepšuje alergické stavy pokožky a lupenku, povzbuzuje činnost střev a rozpouští zácpu, uklidňuje při nervozitě a rozčilení.

KOUPIT JASPIS ZDE

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Upozornění: Mějte prosím na paměti, že my ze Světa minerálů nejsme lékaři a neposkytujeme lékařskou pomoc. Účinky minerálů nenahrazují pokyny lékaře. Pokud máte zdravotní potíže, navštivte odborníka. Naším cílem je být vám nápomocni především na spirituální rovině a rozvíjet vnitřní sílu a energii, kterou máme každý v nás.

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva