Tvary: Surové a neopracované kameny

Surové kameny jsou kameny z minerálů v jejich přirozeném tvaru, které nebyly vyhlazeny, leštěny ani pozměněny lidským či mechanickým zásahem. Říká se jim "surové kameny" nebo "neopracované kameny", proto, že neprocházejí procesem omílání. Nejdříve se vytěží, očistí a poté jsou připraveny na cestu k novému majiteli.
Říká se, že právě tento krátký čas, který kámen tráví na své cestě, než se dostane do svého nového domova, pomáhá k vysokému udržení jeho vnitřní energie.

Přírodní dekorace do Vašeho domova

Po neopracovaném kameni sáhněte vždy, když vás k tomu vede vnitřní pocit. Na našem e-shopu najdete surové kameny malé, střední, velké, ale také kameny skutečně velkých rozměrů, které mohou vážit až 50kg. Kameny položte na misku doprostřed místnosti a nebo na stůl u hlavního vchodu, kde budou dokonale čistit domácí prostředí od negativních energií.
Mezi surové a neopracované kameny patří:

           

Surové kameny do ruky

Stejně jako vyhlazené kameny, jsou i surové kameny velmi vhodné pro veškerou duchovní a očistnou práci. Mají znaky dokonalých nedokonalostí přírody a jsou symbolem síly, čisté energie a mocnosti.

KOUPIT NEOPRACOVANÉ KAMENY ZDE

Achátové půlky a achátové pláty

Přírodní achátové půlky dodávají fyzickou a duševní sílu. Zvyšují kreativitu, posilují intelekt a pomáhají dosáhnout štěstí. Tato surová přírodní dekorace je velmi vhodná pro vyvážení energie jin a jang.

KOUPIT PŘÍRODNÍ DEKORACI ZDE

Drúzy

Drúzy jsou čistě přírodní neopracované minerály, které se výborně hodí jako dekorace do Vašeho domova. Výhoda drúz je jejich nádherný vzhled, který díky hluboké chemické reakce, naroste do působivých krystalů.
Mezi nejoblíbenější minerály, které rostou do tvaru drúzy patří:

KOUPIT DRÚZU ZDE

Hroty z minerálů

Hroty ze surových kamenů jsou lehce obroušené, ale stále mají zachovaný přírodní nevyleštěný vzhled, proto se také řadí do kategorie surových kamenů. Hroty mají seříznutou vrchní část do tvaru špičky, aby jejich energie byla nasměrovaná právě do tohoto bodu. Zesilují i ostatní minerály v okolí a jsou vhodné také pro nabíjení ostatních kamenů.

KOUPIT HROT ZDE

Výroba šperků ze surových kamenů

Naší novinkou jsou šperky vyrobeny ze surových kamenů. Dosáhli jsme tak originality, silnější energie a velmi působivého vzhledu šperku, který je vhodný pro každou příležitost.
Mezi šperky z neopracovaných minerálů patří:

KOUPIT ŠPERKY ZDE

Další články, které by Vás mohly také zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Svět minerálů