Kyanit – kámen vyrovnanosti

 
kyanit
Trápí vás bolesti? Máte pocit, že potřebujete trochu zhubnout? Vyzkoušejte kyanit.

Název tohoto zajímavého trojklonného minerálu je odvozen z řeckého slova „kýanos“, což v překladu znamená „modrý“. Běžně se však setkáte i s černými, šedými, zelenými kyanity.

Kyanit (křemičitan hlinitý) se mj. používá k výrobě různých ohnivzdorných a kyselinovzdorných materiálů. V přírodě se vyskytuje poměrně hojně. U nás ho můžete nalézt například u Bečova nad Teplou, Kutné Hory či Tábora.

Účel, síla a podpora kyanitu

Kyanit představuje vynikajícího pomocníka při meditacích. Svému majiteli přináší klid a vyrovnanost. Podporuje komunikační schopnosti a logické myšlení.

kyanit

KOUPIT KYANIT ZDE

Kyanit a jeho působení na zdraví a nemoce

Kyanit je všeobecně považován za přírodní analgetikum. Má blahodárný vliv na brzlík, mozek, nadledvinky a další orgány. Je mu připisována také schopnost snižovat horečku i tělesnou hmotnost. Modré kyanity (které byly v minulosti zaměňovány se safíry) lze doporučit všem jedincům, kteří mají potíže s hlasivkami.

  • čistí tělo od škodlivin
  • působí na štítnou žlázu
  • aktivně pomáhá při hubnutí

kyanit přívěsek

Znamení zvěrokruhu

Kyanit je velmi vhodný pro tato znamení zvěrokruhu, kterým podpoří silné stránky a pomůže potlačit ty slabé:

  • Váhám pomůže při nerozhodnosti

 kyanit kámen

Kyanit a čakra

Ke každé čakře, které jsou umístěny podél dráhy mozkového kmene a míchy, je přiřazena jedna odpovídající barva. Existuje sedm hlavních čakerale pro kyanit je přiřazena tato čakry:

kyanit náramek

KOUPIT KYANIT ZDE

Související články, které by Vás mohly také zajímat:

Upozornění: Mějte prosím na paměti, že my ze Světa minerálů nejsme lékaři a neposkytujeme lékařskou pomoc. Účinky minerálů nenahrazují pokyny lékaře. Pokud máte zdravotní potíže, navštivte odborníka. Naším cílem je být vám nápomocni především na spirituální rovině a rozvíjet vnitřní sílu a energii, kterou máme každý v nás.
Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení