Spolehněte se na kámen vašeho znamení. Zajistí vám pozitivní energii

Pozitivní nálada a přístup k životu, to je základ všeho. Pokud se chcete cítit fajn, pouštět se s chutí do pracovních výzvy a zvládat každodenní úkoly s lehkostí, je třeba si dobrou náladu udržet.

Jenže ne vždy je to snadné. Co nám může spolehlivě pomoci? Minerál, konkrétně takový, který se hodí pro znamení zvěrokruhu, v němž jsme přišli na svět.

Usnadněte si den

Někdy jsme dole, někdy nahoře. Občas už od rána cítíme, že nás čeká skvělý den, jindy se horko těžko hrabeme z postele a tušíme, že dařit se nám dnes nebude. Minerál patřící k našemu znamení může být tím, kdo nám udrží pozitivní energii a ulehčí nám každý všední den.

KOUPIT MINERÁLY PODLE ZNAMENÍ ZDE

Spojte se s vesmírem

Minerál, který náleží vašemu znamení, totiž dokáže velké věci. Zajistí vám díky spojení s vesmírem rovnováhu, která je v životě tolik potřebná. Umožní vám mít vyrovnanou mysl i zdravé tělo. A nepochybně vás také krásně ozdobí nebo vylepší vaši domácnost. Vybírejte třeba šperky s minerálem nebo bytové doplňky. Svůj minerál můžete vnímat všemi smysly a třeba ho i „vypít“. Vyzkoušejte třeba čaje a harmonizující vody.

KOUPIT ČAJE A VODY

Nejen štěstí, ale i ochrana

 

Štěstí a pozitivní energie je pochopitelně velmi důležitá, ale pozor, je třeba se také chránit před energií negativní. Je jedno, jestli jde o hněv, noční můry či velké životní nezdary. I s tímto vám mohou pomoci správně vybrané minerály, které navíc „pasují“ k vašemu znamení.

Pokud se vám podaří ze svých životů negativní energii odstranit, pocítíte to. Zbavit se negativní a škodlivé energie je jednou z nejdůležitějších věcí, které je potřeba udělat. Využívejte minerály, které podporují zdravý proud energie v celém těle a ve vašem prostoru, který je pro vaše zdraví a blahobyt zásadní.

KOUPIT OCHRANNÉ MINERÁLY ZDE

Které kameny jsou ochranné

Související články

Který krystal vás nejlépe ochrání? Pořiďte si ho a čerpejte jeho energii

Den Matek: Tipy na dárky, které vykouzlí úsměv na tváři každé mamince

4 věty, které dokážou zázraky. Řekněte si je každý den a dosáhnete tak svých snů

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva