4 věty, které dokážou zázraky. Řekněte si je každý den a dosáhnete tak svých snů

pixabay obrázek

Všichni máme velké sny - cestovat do neznámých zemí, stát se autorem vlastní knihy, koupit nové auto, získat vyšší pracovní pozici a nebo počít dítě. Sny se však rozdělují na uskutečněné a neuskutečněné. Abychom mohli dosáhnout uskutečněných snů musíme v moha případech zapojit vášeň a silnou motivaci, které nás ke splnění snu vede. Jak udržet a zesílit motivaci Vám pomohou následující body denní motivace, které jsou úzce spojené na energii z minerálů.

Tyto věty byste si měli říct každý den!

1. Dnešní ráno je krásný zázrak

Někdo by řekl, že východ slunce je malý zázrak, druzí ho považují za velký zázrak. Může se Vám po ránu zdát, že jste se probudili do nejhorší nálady nebo nejhoršího počasí na světě. Nenechte se tím ovlivnit a vytvořte si obranu proti těmto negativním myšlenkám.
K tomu Vám pomůže chryzokol, karneol a růženín.

Vytvořili jsme pro Vás unikátní náramek v kombinaci chryzokolu, karneolu, achátu a měsíčního kamene, který Vás vezme pod ochranu andělských křídel.

Náramek andělské křídlo

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KARNEOLU


2. Dnes bude můj nejlepší den

Mít každý den nejlepší, se může zdát velmi těžké. Ihned pro probuzení začnete okamžitě myslet na pracovní poradu, odvoz dětí na kroužky, návštěvu Magistrátu nebo zahlédnete tu obrovskou hromadu prádla, která čeká na vyžehlení. Každodenní práce a povinnosti, které jsou součástí každého dne, jsou však úžasným odrazem fungujícího života. Odražte od sebe proto negativní myšlenky a nabijte se energií - pozitivní energií z křišťálu.

křišťál hematit náramek Energie

Naše kolegyně Blanka, pro Vás ručně navázala tento nádherný náramek z křišťálu a hematitu. Nenechte si ho utéct!

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KŘIŠŤÁLU


3. Vše zvládnu a zazářím

Pro udržení a zvládnutí snů je důležitá nejen disciplína, ale také silná motivace. Dodejte si odvahu, zvyšte tvůrčí schopnosti a podpořte si sebedůvěru pomocí kamenů v balíčku SEBEDŮVĚRA v kombinaci býčí oko, unakit, citrín, karneol, sodalit a černá septárie v praktickém balení, které můžete držet stále při sobě.

balíček sebevědomí
 

PROHLÉDNOUT NABÍDKU BALÍČKŮ MINERÁLŮ

4. Lidem na mě záleží

Velmi nebezpečná chmura jménem "samota", dokáže zničit všechny náznaky motivace a vzdaluje Vás od dosažení cílů.
Nikdo není sám! Každý má okolo sebe úžasný okruh lidí, jen na ně často zapomíná. Minerál, který pomáhá se vztahy a komunikací je růženín.


 

PROHLÉDNOUT NABÍDKU RŮŽENÍNU

Jděte si za svým snem! Věříme, že v kombinaci zdravého úsilí a energie z minerálů bude Váš sen úspěšně splněn.
Z celé energie Vám tým Světa Minerálů přeje každodenní dávku silné motivace.

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj: Pixabay.com