Květinový úplněk je tady. Nastane ve výjimečný den

 

Pátý letošní úplněk je tady! A bude skutečně výjimečný. Říká se mu květinový či květný a není se čemu divit. Protože právě rozkvět je tím, co momentálně vládne přírodě.

V čem že bude úplněk, který nastane v pátek v 19.33 hodin, výjimečný? Tak v první řadě v datu – pátého pátý! Pětka v numerologii znamená pohyb, proměnlivost a spontánnost. Komu pětka byla přiřknuta jako živní osudové číslo, ten bývá energický, aktivní, svobodný, ale také dovede být nervózní. A kdy nás čekají další letošní úplňky? Podívejte se do kalendáře.

Pětka v květnovém datu je důležitá i z toho důvodu, že na tento den připadá důležitý keltský svátek. Jeho čas je mezi rovnodenností a letním slunovratem.

Okouzlující smaragd má velkou moc

Kamenem měsíce května je smaragd. Tenhle krásně zelený minerál je nositelem inspirace, nekonečné trpělivosti a naděje. A to vše se přece hodí! Tak se na smaragd spolehněte a obklopte se jím.

Vsaďte na něj, pokud bojujete o lásku, ženete se za penězmi, toužíte po štěstí! Pořiďte si třeba šperk se smaragdem nebo bytový doplněk.

Velmi prospěšný je smaragd pro náš imunitní systém, na který bychom neměli zapomínat, protože je alfou a omegou našeho zdraví. Pomáhá nám bojovat proti nemocem. Smaragd ale také pomáhá se zrakem, čistí játra a pozitivní vliv má i na naše nervy.

KOUPIT SMARAGD ZDE 

Které minerály ovlivňují imunitní systém

Květen patří Štírům

Květnový úplněk je ve znamení Štíra. Štíři jsou houževnatí v hledání a objasňování tajemství života a smrti. Jejich povaha však není zrovna jednoduchá, lidé narození ve znamení Štíra mají povahu ctižádostivou, vášnivou, citlivou, občas je Štír mlčenlivý, obětavý, ale někdy i labilní. Lichotivé pro něho není, že umí být zlomyslný, občas převáží nad pozitivní emocí ta negativní.

Pro Štíra jsou vhodné rubín, topaz, granát, turmalín, rubelit, chryzopras, achát, heliotrop, býčí oko, magnezit, hematit, opál, korál obsidián.

KOUPIT MINERÁLY PODLE ZNAMENÍ ZDE 

Které minerály ochrání před negativní energií

  • Související články

4 věty, které dokážou zázraky. Řekněte si je každý den a dosáhnete tak svých snů

Modrá barva: Uvolňuje pocity klidu, podporuje komunikaci

Den Matek: Tipy na dárky, které vykouzlí úsměv na tváři každé mamince

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva