Přivítejte jahodový úplněk. Ovlivní vaše pracovní úspěchy

Obrázek článku

Dva magické dny přinesl tento týden. Ve čtvrtek nastal slunovrat, v sobotu nás čeká červnový úplněk. Dojde k němu 22. června v 3.07 hodin a bude ve znamení Kozoroha.

Letním slunovratem je myšlena chvíle, kdy Slunce dosáhne nejvyššího bodu na obloze a pro nás to znamená nejdelší den a nejkratší noc v roce. A hlavně začátek astronomického léta.

Úplněk, který nastane v červnu, je poslední předprázdninový. Říká se mu také jahodový. Proč? No, protože i příroda vítá léto a přináší jahodovou sklizeň. Občas se mu přezdívá i úplněk růží.

Vyřešte si resty

Protože v tomto měsíci jde o úplněk ve znamení Kozoroha, dá se očekávat, že ovlivní mimo jiné naše pracovní úspěchy a cíle. Možná poroto pocítíte nutkavou potřebuje vyřešit všechny resty a nedodělky a vrhnout se do práce. Což se vám ostatně před odjezdem na letní dovolenou bude velmi hodit.

Pomozte svým játrům

Každý úplně ovlivňuje nějakou část lidského těla, v červnu jsou to kostrč a klouby, játra a svalstvo. Játra jsou pro nás zcela klíčovým orgánem, hrají úlohu v metabolismu tuků, bílkovin i sacharidů. Slouží jako zásobárna důležitých látek a produkují žluč a některé hormony. Pro správnou funkci jater se hodí třeba karneol a červený avanturín. Chcete-li játra detoxikovat, volte malachit, který dokáže účinně odstraňovat z těla nahromaděné škodliviny.

 KOUPIT KARNEOL ZDE   

Pomocníci s klouby

labradorit

Kameny pomohou i s vaším pohybovým aparátem, třeba tygří oko urychluje srůstání zlomených kostí, tiší křeče a pomáhá odstraňovat různé bloky, labradorit se používá jako pomocník při léčení revmatizmu a dny, larimar uvolňuje ztuhlé klouby.

 KOUPIT LABRADORIT ZDE  

Červen patří Kozorohům

Červnový úplněk je ve znamení Kozoroha. Lidé v tomto znamení narozeni v sobě mají hluboko zakořeněné nekonečné úsilí a velkou touhu po úspěchu. Jsou pilní, opatrní a oplývají trpělivostí. Někdy je však přemůže silná touha po moci. Občas až přehnaně touží po přepychu a bohatství.

 KOUPIT KAMENY PRO KOZOROHA ZDE   

Které kameny se hodí pro Kozoroha

Měsíční kámen

měsíční kámen náramek

Kamenem června je měsíční kámen, který má celou řadu příznivý vlastností. Posiluje intuici a empatii, ale i naši vnitřní sílu, které jako by nikdy nebylo dost. Pomáhá přitáhnout k sobě svému majiteli lásku a udržuje ženskou a mužskou energii v rovnováze. Velmi příznivě ovlivňuje spánek, a to je v době úplňku důležité, protože tahle část měsíce může klidný a potřebný odpočinek negativně narušit.

 KOUPIT MĚSÍČNÍ KÁMEN ZDE  

  • Související články

Chraňte si svoji energii. Potřebujete ji každý den

Nenechte se otrávit od negativních lidí. Bojujte s nimi pomocí minerálů

Jak mít život plný lásky a pozitivní energie? Sáhněte po minerálech

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva