Mocné datum 20.2.2020 ve znamení Ryb, přináší jedinečnou sílu!

 

Dnes, ve čtvrtek 20. 2. 2020 jsou planety Saturn, Jupiter, Pluto, Mars a Měsíc ve stejném znamení. Takové silné spojení přináší zmocněné závazky, emoční stabilitu a plnění posvátných smluv.

Den čísla 8

V numerologii 2+0+2+2+0+2+0=8. Tedy ke dnešnímu dni patří číslo 8. Osmička je číslem peněz, síly, karmy a hojnosti. Dnešek je skvělý den na nápady, které vám přinesou peníze. Je to velmi silný den plný příležitostí. Využijte ho! 

Znamení Ryby

Dne 20. 2. 2020 vstupujeme také do vodního znamení Ryb! Lidé narození ve znamení Ryb jsou nadšení a nezávislí studenti, ale také velmi kreativní lidé v různých oblastech činnosti. Nemají rádi konflikty a kritiku. Velmi často je jim těžké porozumět, protože bývají nadšenými vizionáři a filozofové.

Co můžeme očekávat a jak se připravit na toto spojení, které nás jistě silně ovlivní?

Nebojte se pravdy

Silné zavazky, které vyjdou na povrch nás donutí jít s pravdou ven. Pro ty, kteří nejsou silní v šíření pozitivní či negativní pravdy je vhodný lapis lazuli. Pomáhá nám najít vnitřní odvahu, pravdu a porozumění.


PROHLÉDNOUT KRÁSNÝ LAPIS LAZULI

Vyrovnání emocí

Pro ukáznění nevyrovnaných emocí je dokonalý jaspis dalmatin, který pomáhá při žárlivosti a velmi účinně snižuje aroganci.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU JASPISU DALMATIN

Dosáhnutí cílů

Kalcit pomáhá posilovat sebevědomí a vůli dosáhnout životního cíle. Tiší neklid a pomáhá nám překonat vlastní stín a změnit tak způsob našeho myšlení.
ČTĚTE: Dosáhněte svých vysněných cílů pomocí krystalů!

PROHLÉDNOUT NABÍDKU SEBEVĚDOMÉHO KALCITU

Konfliktem k řešení

Zmírněte vnitřní napětí pomocí turmalínu a dosáhněte uvědomělost a tvořivost, která zmírní vztek během konfliktu. Pomůže Vám se na věc dívat z druhé strany a více porozumět dané situaci a nenechat si konfliktem otrávit život.


PROHLÉDNOUT KLIDNÝ TURMALÍN

Kreativita a nezávislost

Vstup do znamení Ryb v nás začne vyvolávat potřebu tvořit, konat a vymýšlet. Otevřete se novým projektům, pusťte se do nové výsadby bylinek, vyzkoušejte nový sport nebo zkuste změnit své negativní já. K tomu Vám pomůže silný ametyst, protože kde je ametyst, tam je láska, klid a tvořivost.
TIP: Jak jednotlivá znamení projevují vděčnost?

PROHLÉDNOUT DOKONALÝ AMETYST

Autor článku: Svět Minerálů