Chystáte se na ples? Nezapomeňte na šperky!

Plesová sezóna je tu. I v roce 2020 je v nabídce mnoho plesových příležitostí. Chystáte-li se na některý, určitě nezapomeňte na šperky. Hrají ve vašem outfitu totiž hlavní roli. Nepodceňte proto jejich výběr!

Pokud jste zvolili jednoduché šaty, podtrhněte vaši krásu zajímavých a výrazným doplňkem. V opačném případě, kdy jste si vybrali na ples šaty zdobené, volte šperky minimalistické.

Náhrdelníky, se kterými na plese rozhodně zazáříte!

Křišťálový náhrdelník bude výrazným doplňkem vašeho outfitu. Navíc křišťál podporuje dokonalost a seběvědomí. S křišťálem rozhodně zazáříte!

 

Pokud hledáte zajímavý doplněk, ale preferujete tlumenější barvy, pak náhrdelník z tygřího oka je jasnou volbou! Tygří oko nás podporuje pro všímání si detailů, dodává sebevědomí při vystupování na veřejnosti, nebo nás varuje před samolibostí.

Mezi zajímavé a výrazné doplňky řadíme určitě náhrdelník z korálu. Korál byl považován za dar od bohů a ochraňuje před nehodami. 

Pokud preferujete dřevo, tak v naší nabídce najdete i výrazný náhrdelník z ebenového dřeva, který pochází z Bali. Vašemu outfitu rozhodně přidá na zajímavosti.

Upřednostňujete-li jemnější doplňky, tak tento jemný náhrdelník mix patří mezi "must have". Podporuje spontánnost a radost ze života. 

PROHLÉDNOUT NABÍDKU NÁHRDELNÍKŮ

Nezapomeňte na náušnice!

Náušnice preferuje každý jiný. Někdo visací, jiný pecky nebo kruhy. Opět platí pravidlo, že čím jemnější outfit, tím výraznější doplňky a opačně.

Visací náušnice s tyrkenitem ve vás podpoří pohodovou náladu. Abyste se nenechali rozhodit chováním někoho u vedlejšího stolu, tyrkenit pomůže brát lidi takový, jací jsou.

Zajímavě určitě zapůsobí, když zvolíte kombinaci, která je neotřelá. Doporučujeme achátové náušnice se zlatým hematitem, kdy každá je trošku jiná.

Hematitové náušnice s křížkem jsou také zajímavým prvkem. Navíc hematit ochraňuje a u žen zahání plachost.

 

Ametystové náušnice vás ochrání a podpoří ve vás radost ze života.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU NÁUŠNIC

Zaujměte náramky!

Náramek s obsidiánem a perletí vám dodá na eleganci. Navíc obsidián posiluje imunitu a je dobré od nikoho nic nechytit.

Jemným náramkem "tube" z měsíčního kamene určitě nic nezkazíte. Navíc měsíční kámen podporuje ženskost.

Jemný náramek z menších křišťálových kuliček se hodí téměř ke všemu. Křišťál vám na plese dodá energii i sebevědomí zazářit.

Elegantní achátový náramek dodá během dlouhého večera energii.

Výraznější může být i trojitý jadeitový náramek. Navíc jadeit upevňuje přátelství.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU NÁRAMKŮ

Ať už se chystáte na jakýkoliv ples, rozhodně si ho užijte! Přejeme Vám vydařenou plesovou sezónu 2020!

Autor článku: Svět minerálů