Únorový úplněk bude plný vášně, odvahy a silných emocí!


Zdroj: Pixabay

Úplněk v únoru spadá na 9. února 2020. Největší působení na únorový úplněk má dravé znamení Lva, které způsobí, že se dostaneme do neočekávaných změn. Zasáhne nás mnoho silných a vášnivých emocí v partnerském vztahu i v rodině. Úplněk však přináší obrovskou sílu a touhu těmto emocionálním stavům čelit.

Vyvarování se sobeckého jednání

Největším pomocníkem, který nás chrání před sobeckým jednáním a pohání nás ke změnám v komunikaci a ve vztahu je rodochrozit.Problémy v komunikaci není jediný důvod, proč udržet své emoce pod kontrolou a pečlivě se podívat na situaci, než jednat podle rychlých a výbušných reakcí. Jaký bude úplněk, který bude ovlivňovat vaše znamení prohlédněte ve velkém
kalendáři úplňků pro rok 2020.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU RODOCHROZITU

Rovnováha citů

K nalezení správné rovnováhy mezi silnou osobností a citlivostí pomáhá malachit. Dokonale uvolňuje zábrany a povzbuzuje k projevům emocí.
TIP: Kameny, které vyrovnají citové výkyvy.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU MALACHITU

Přijímání jeden druhého

Magnezit nás uší přijímat sami sebe a ostatní takový jací jsou, bez potřeby je měnit. Pomáhá ke klidu a mysli komunikovat s naším srdcem.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU MAGNEZITU

Obnova vztahů

Granát upevňuje vztahy mezi partnery i v rodině. Dokonale povzbuzuje lásku, touhu a oddanost.
Čtěte také: Jak na lepší milostný život.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU GRANÁTU

Autor článku: Svět Minerálů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení