Magické datum 2.2. 2020 nastane jednou za tisíc let!

02. 02. 2020, 2. února 2020, je jediným palindromovým datem ve všech třech hlavních formátech dat po více než 101 letech. Navíc je 33. dnem roku 2020. Do konce roku zbývá 333 dní. A číslo 1 se v něm poprvé neobjevuje po 11 letech.

Je to den, který se považuje za šťastný. Přinásí pozitivní zpravy. Připomíná nám naše cíle a předsevzetí. V tento den je ideální si stanovit cíl, kterého chcete dosáhnout a šli si za ním. Všechno co si přejete se vám splní.

TIP: Dosáhněte svých snů a cílů. >>

Palindromové datum

Palindromové datum znamená, že se čte zprava doleva i zleva doprava stejně. Dny, které jsou palidromovým datem se považují za dny štěstíDalší takový den nastane 12.12. 2121.

Karneol je kamenem motivace, odvahy, sebedůvěry a štěstí. 

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KARNEOL

 

Opakující se čísla v životě

Mnoho lidí si všímá čísla 2 v různých podobách (2, 22, 222 nebo 2222). Význam opakujících čísel v životě je pro každého jednotlivce jedinečný. Může to být jakékoliv číslo. Vypadá to, že čísla se objevují v životě nahodile, ale není tomu tak. Věnovat bychom měli pozornost smyslu, který pro nás číslo, které se nám neustále objevuje má. Pouze ten, který je schopen vidět opakující se číslo může zjistit jeho přesný důvod.

Stejně jako u vesmíru, čísla vibrují na určité frekvenci, která může být převedena do konkrétní zprávy a má duchovní smysl - někam nás směřuje a navádí. Mnohdy se čísla objevují v určitých sekvencích na hodinách, telefonech, registračních číslech, účtenkách... Je to způsob komunikace prostřednictvím vesmíru.

TIP: Vaše životní číslo ovlivňuje jací jste a k čemu máte v životě dispozice. Znáte ho? >>

Magické číslo 2

Číslo 2 je považováno za nejženštější ze všech čísel. Jeho vibrace jsou spojeny s radostí, rovnováhou, mírem, touhou po lásce, zdraví, harmonii a štěstí ve všech vztazích. Často lidé, kteří toto číslo pravidelně vidí jsou autentičtí, umělecky a kreativně založení, tolerantní, citliví, loajální, intuitivní a plní emocí.

Číslo 2 nás žádá, abychom měli z celého srdce důvěru v naše přirozené schopnosti, nechali se vést intuicí, které máme plně důvěřovat. Je to číslo zaměřené na mezilidské vztahy

Číslo 2 je také nejvíce podceňovaným číslem. Je totiž silné a půvabné, pod tlakem se ohýbá, ale nerozbije. Pokud prožíváme v životě těžší období, často se začne číslo 2 ukazovat, aby nám připomnělo, že je dobré se přizpůsobit okolnostem pomocí porozumění a empatie. Zůstat spravedliví, flexibilní a zůstat v harmonii a míru.

Když se objeví číslo 2, znamená to, že se máme řídit energií, které toto číslo sebou nese. Testuje se naše trpělivost, často se máme na naši životní cestě něčemu naučit. Určitě je klíčové si udržet víru a odvahu.

Číslo 2 se objevuje i jako varovný signál, abychom byli obezřetní. Lidé, kteří se cítí vyčerpaní, potřebují pozornost jsou přitahování uklidňující a léčivou energií těch, kteří vibrují na stejné frekvenci jako je právě číslo 2.

Číslo 2 nám připomíná sebelásku, být věrni sobě samým a zároveň být ohleduplní, soucitní a neurážet ty, kteří jsou nám nejblíže, zatímco se soustředíme sami na sebe.

TIP: Dostaňte do života radost! >>

Křišťál je kamenem harmonie, trpělivosti a sebedůvěry. 


PROHLÉDNOUT NABÍDKU KŘIŠŤÁLU

 

Číslo 2222

Toto číslo je nesmírně silné. Nese vibrační energii všech dvojek v něm. Ukazuje, abychom udržovali rovnováhu v našich životech, i přes obtíže a pády, kterým čelíme. Naše sny a plány se odehrávají přesně jak mají. 

Číslo 2222 představuje rovnováhu, rozhodnost, vyrovnanost a klid. Ujišťuje nás, že se nic neděje náhodou a že vše, pro co jsme se intuitivně rozhodli je má své důvody.

TIP: Zatočte s nerozhodností! >>

Pokud vidíte toto číslo, znamená to důvěřovat tomu, co nastane. Přijmout něco nového a pustit jinou věc, která nám už neslouží. Je to signál, že náš život je zdravý a vyvážený. Je to odměna za těžkou práci, kdy nám vesmír dává najevo, že nás podporuje.

Pokud narážíte na toto číslo v opravdu těžkém období, znamená to, že problémy brzy přejdou a čekají vás snažší dny.

Číslo 2222 nám říká, abychom naslouchali naší intuici a srdci, které zná nejlépe cestu k našim největším přáním a touhám. Je to pozitivní signál, že zázraky se dějí a je třeba věřit. Utvrzuje nás v tom, že se nemáme vzdávat naděje. A vše je správně načasované.

Sodalit je kamenem intuice, vnímavosti i logiky. 

PROHLÉDNOUT NABÍDKU SODALITU

Autor: Svět minerálů