Tajemné datum 22. 2. 2020, které podráždí naše myšlenky


Dne 22. 2. 2020 vstupuje Měsíc do znamení Vodnáře a přináší jedinečné číselné spojení!

V tento den bude budeme mít potřebu se přizpůsobit novým okolnostem a neznámým situacím. Celková propojení pro nás budou poučná a pomohou k dosáhnutí zlepšení.

Den čísla 10

V numerologii 2+2+2+2+0+2+0=10
Číslo 10 je známé jako symbol Boží moci na Zemi. Symbolizuje odpovědnost, zákony a úplnost. Je velmi silně spojené s poslušností a odpovědností lidí. Nutí nás velmi přemýšlet nad svými úkony a postupy.

Negativní myšlenky

Zmírněte negativní myšlenky a dejte prostor těm silným a pozitivním! Oranžový avanturín je dokonalý minerál, který potlačuje negativní a nevyrovnané myšlení a otevírá cestu novým životu podporujícím myšlenkám.

náramek

PROHLÉDNOUT VARIANTY AVANTURÍNU

Balzám na nervy

Chalcedon svou příjemnou barvu navozuje pocit klidu a otevřenosti. Posiluje víru v lepší zážitky a pomáhá nám se přijímat život takový jaký je, abychom se z něj mohli co nejvíce radovat.

PROHLÉDNOUT KRÁSNÝ CHALCEDON

Síla vnitřního rozhodování

Tygří oko má dokonalé vlastnoti, které jsou spojené s hledáním vnitřní síly. Pomůže nám se rozhodnout a utvrdit si dlouholeté nevyřešené myšlenky.

srdce

PROHLÉDNOUT NABÍDKU TYGŘÍHO OKA

Zrcadlo silných myšlenek

Silná pamět je zrcadlem silných myšlenek. Čím více si pamatujeme, tím více dokážeme argumentovat a podporovat pozitivní tok myšlenek ve prospěch pravdy. Pyrit je jedním z minerálů, díky kterému toho dosáhnete. Zlepšete svou pamět pomocí drahých kamenů a staňte se silným vůdcem svého těla.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU PYRITU

Autor článku: Svět Minerálů

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení