Tajemné datum 22. 2. 2020, které podráždí naše myšlenky


Dne 22. 2. 2020 vstupuje Měsíc do znamení Vodnáře a přináší jedinečné číselné spojení!

V tento den bude budeme mít potřebu se přizpůsobit novým okolnostem a neznámým situacím. Celková propojení pro nás budou poučná a pomohou k dosáhnutí zlepšení.

Den čísla 10

V numerologii 2+2+2+2+0+2+0=10
Číslo 10 je známé jako symbol Boží moci na Zemi. Symbolizuje odpovědnost, zákony a úplnost. Je velmi silně spojené s poslušností a odpovědností lidí. Nutí nás velmi přemýšlet nad svými úkony a postupy.

Negativní myšlenky

Zmírněte negativní myšlenky a dejte prostor těm silným a pozitivním! Oranžový avanturín je dokonalý minerál, který potlačuje negativní a nevyrovnané myšlení a otevírá cestu novým životu podporujícím myšlenkám.

náramek

PROHLÉDNOUT VARIANTY AVANTURÍNU

Balzám na nervy

Chalcedon svou příjemnou barvu navozuje pocit klidu a otevřenosti. Posiluje víru v lepší zážitky a pomáhá nám se přijímat život takový jaký je, abychom se z něj mohli co nejvíce radovat.

PROHLÉDNOUT KRÁSNÝ CHALCEDON

Síla vnitřního rozhodování

Tygří oko má dokonalé vlastnoti, které jsou spojené s hledáním vnitřní síly. Pomůže nám se rozhodnout a utvrdit si dlouholeté nevyřešené myšlenky.

srdce

PROHLÉDNOUT NABÍDKU TYGŘÍHO OKA

Zrcadlo silných myšlenek

Silná pamět je zrcadlem silných myšlenek. Čím více si pamatujeme, tím více dokážeme argumentovat a podporovat pozitivní tok myšlenek ve prospěch pravdy. Pyrit je jedním z minerálů, díky kterému toho dosáhnete. Zlepšete svou pamět pomocí drahých kamenů a staňte se silným vůdcem svého těla.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU PYRITU

Autor článku: Svět Minerálů