Během Novoluní ve znamení Ryb nás budou brnět konečky prstů!

Dne 23. 2. 2020 vstupuje Měsíc do fáze Novoluní ve znamení Ryb. Je to pravidlený čas, kdy se čistí stará energie a blokády. Vše co nefunguje necháváme být a nastavujeme si nové cíle. Je to velmi silné a emoční období, které je nedílnou součástí našeho života.

Měsíc se podle svého úplňku v únoru nazývá sněhovým a je silně ovlivněn vodním znamením Ryb, které vstoupily do svého měsíce s magickým číslem!

Podle astologů tato úžasná fáze Měsíce ovlivní naše prsty, chodidla a temeno hlavy. Budeme cítit proudění energie slabým, ale velmi příjemných brněním.
Využijte tuto energii, která trvá dva až tři dny.

Nejdříve trpělivost

Heliotrop je kamenem rozvahy a nadhledu. K novému rozhodnutí potřebujeme plnou dávku rozvahy a odvahy. Vložte si placičku heliotropu pod polštář a nenechte do sebe vstoupit energii během spánku, kdy jsou myšlenky uklidněné a nejméně ovlivněné.

PROHLÉDNOUT VARIANTY HELIOTROPU

Vyrovnání jednotlivých čaker

Posilněte své vnitřní čakry těla a dosáhněte harmonie, která Vás povede k vysněným cílům. Se speciálním čakrovým balíčkem dosáhnete uvolnění mysli i celého těla.
TIP: Krystaly pro dokonalou meditaci!

PROHLÉDNOUT NABÍDKU BALÍČKŮ

Posílit a vyčistit

Křišťál Vám pomůže všechnu energii, která přichází během Novoluní pročistit a zesílit! Pořiďte si ho jako ochranný amulet ve tvaru anděla, krásné hlazené špice nebo elegantního náramku pro dosažení pozitivní aury.

PROHLÉDNOUT DOKONALÝ KŘIŠŤÁL

Autor článku: Svět Minerálů