Jupiter vytvoří konjunkci s Neptunem. Splňte si sny, ale pozor na zklamání

 

Ve znamení Ryb se 12.4. 2022 spojuje Jupiter s Neptunem. Jde o velkou událost, ke které dochází jen jednou za zhruba třináct let. Respektive - ve znamení Ryb dokonce ještě méně často. Naposledy se tak stalo v roce 1856.

Jupiter, planeta štěstěny, expanze a svobody, dnes tedy tvoří vzácnou konjunkci s Neptunem - planetou snů a spřízněných duší. Nechte na sebe vzácný úkaz působit, plňte si sny, plánujte, myslete pozitivně, buďte odvážní. Najděte si také čas na meditaci a čerpejte sílu z minerálů. Věřte si a možná potkáte svoji spřízněnou duši. Zároveň však buďte opatrní, protože konjunkce může způsobit také zklamání.

Modrá pro tělo i mysl

Jupiter je největší planeta sluneční soustavy, jde o v pořadí pátou planetu od Slunce. Neptun je od Slunce osmý, má charakteristicky modrou barvu, za což může metan v atmosféře. Mimochodem, modré můžete volit i minerály.

Modrá barva má pozitivní účinky na celé tělo i mysl. Představuje odpočinek a může způsobit, že tělo produkuje chemické látky, které uklidňují a uvolňují pocity klidu. Modrá barva je často spojována s inteligencí a komunikací.

KOUPIT LAPIS LAZULI ZDE

Které minerály jsou modré

Štěstí a svoboda

Jupiter je planetou štěstěny a svobody. Obojí člověk nezbytně potřebuje. Pojistit si neustávající přísun štěstí můžeme díky správně vybraným minerálům. Patří mezi ně třeba citrín, který je pro zajímavost jeden z krystalů, které nepotřebují čištění. Jeho moc je velká, kromě toho, že nás odrazuje od přetvařování a zvyšuje naši motivaci, také umí zahnat deprese a pesimismus. Proto kámen štěstí…

Na štěstí má vliv také avanturín. Ten kromě toho, že tiší nadměrné emoce, rozčilení a hněv také zvyšuje kreativitu, vnímavost, učí nás uvědomění si všech souvislostí, pomáhá také s obnovou mentální rovnováhy. Se štěstím vám pomůže i opál, který také má velké schopnosti. Jeho specifikum je přímo v přinášení štěstí, dále je duchem pravdy, vhodný je pro soustředění a zvyšování intuice.

Minerály podle znamení

Jak už bylo řečeno, letošní konjunkce mezi Jupiterem a Neptunem je ve znamení Ryb. Právě podle znamení zvěrokruhu je dobré si minerály vybírat. Pokud zvolíte správně, můžete si být jisti účinky minerálů. Právě ve spojení se znamením zvěrokruhu totiž umí propojit nositele s vesmírem. Díky tomu budete v rovnováze, která vám umožní vyčistit tělo i mysl.

Co se konkrétně Ryb týče, minerálů pro ně vhodných je celá řada, ať už jde o akvamarínturmalínametystjaspisolivínjadeitměsíční kámenlabradoritopállapis lazulityrkysfluoritazurit či perly. Ryby mají přátelskou a láskyplnou povahu, nejsou sobecké, ale mají i špatné vlastnosti. Podléhají snadno klamu a omylu, beznaději. A je u nich dokonce větší riziko, že podlehnou závislosti.

KOUPIT MINERÁLY PODLE ZNAMENÍ ZDE

Které minerály se hodí pro znamení Ryb

Na krk nebo do ruky

Aby minerály fungovaly tak, jak mají, je třeba je mít ve své blízkosti. Obklopit se jimi je přitom tak snadné. Volit můžete šperky z kamenů, kdy vás budou neustále ochraňovat díky náušnicím, přívěškům nebo prstenům.

Vyladit si k dokonalosti můžete svůj byt či dům, ale i pracovní prostředí díky doplňkům z minerálů. A aby byl důležitý kámen pořád ve vaší blízkosti, volte minerály do ruky. Díky jejich velikosti je schováte kam potřebujete a čerpáte jejich sílu nonstop.

KOUPIT MINERÁLY DO RUKY ZDE 

Které minerály do ruky můžete mít

 

  • Související články

Jak zvládnout jarní únavu? Vsaďte na minerály, dokáží zázraky

Kolekce modrých kamenů, která uvolňuje pocity klidu a uvolnění

Ametyst - mocný kámen klidu a lásky

Autor článku: Svět Minerálů
Hlavní obrázek: Canva