Dubnový úplněk rašící trávy je ve znamení Vah. Pomozte si minerály

Přichází den, na který připadá dubnový úplněk. Někdo na něj čeká celý měsíc, jiný se ho bojí. Ten, který nastane už zítra, ovlivní naše emoce i osobní život. Dubnovému úplňku se také říká úplněk rašící trávy.

Dubnový úplněk připadá na 16. 4., dojde k němu v 20:54 hodin. Na kdy připadají úplňky v dalších měsících? Nyní nás čeká úplněk ve znamení Vah. Čemu se vyvarovat a na co se zaměřit?

Doporučení se týká například různých domácích prací, které nechte na později. Nezaštipujte rostliny na zahradě, naopak pokud věříte bylinkám, využijte je. Kořeny těch, které byly nasbírány při úplňku, mají totiž větší sílu.

Ledviny držte v teple

Pozor na vaše zdraví. Určitě si na den dubnového úplňku neplánujte lékařské zákroky. V ohrožení budou v sobotu vaše ledviny, močový měchýř, ale i močovod. Dostatečně pijte a snažte se neprochladnout.

Vsadit můžete na minerály, které umí funkci ledvin podpořit. Spolehnout se můžete například na medový kalcit karneol. Citrín potom pomáhá proti ledvinovým infekcím a jadeit dokonce čistí celé močové ústrojí. Stranou by neměl zůstat ani růženín a jeho vliv na ledviny i nadledvinky.

Dubnový úplněk je ve znamení Vah. Ty touží po harmonii, nemají v lásce konflikty a občas se těžko rozhodují. Přitom dobře navazují kontakty a jsou přátelské.

KOUPIT VHODNÉ PRO VÁHY ZDE 

Které minerály se hodí pro Váhy

Zabojujte s únavou

Z úplňku mají někteří obavy, zejména z toho, že se nevyspí, nebudou v psychické pohodě a zaskočí je nervozita či deprese. Citrín představuje mimořádně blahodárně působící krystal a dodá vám potřebnou energii, pokud jste po úplňku nevyspalí. Pokud trpíte dlouhodobým spánkovým problémem, vsaďte na něj, protože blahodárně působí při únavovém syndrom.

KOUPIT MINERÁLY PRO KONCENTRACI A ÚNAVU ZDE

Které minerály pomáhají se spánkem a neklidem

Nezapomeňte kameny nabít

Úplněk je jedinečným okamžikem, kdy můžete svým minerálům vrátit péči, kterou vám věnovaly. Minerály je třeba důkladně očistit a osušit a potom je nechat přes noc nabít. Nejlepší je vložit je do nádoby z přírodního materiálu nebo volně venku na přímém měsíčním světle. Pokud nemáte možnost nabíjet venku, položte je třeba na okenní parapet. Nabíjet je třeba všechny minerály - šperky, surové kameny, dekorace z minerálů, ale třeba i minerály do ruky.

Některé minerály během úplňku pracují vyloženě ve váš prospěch. Měsíční kámen posiluje intuici, empatii, naši vnitřní sílu a rozmanitost, přitahuje lásku a zklidňuje emoce. Udržuje také v rovnováze hormonální systém, snižuje menstruační bolesti a posiluje reprodukční orgány. Kamenem všech kamenů je křišťál, který je vyloženým energetickým posilovačem. Chrání auru proti negativním vlivům z okolí a působí na všechny neduhy.

KOUPIT MĚSÍČNÍ KÁMEN ZDE

Které kameny vám pomohou při úplňku

Související články

Krystaly pro dokonalou meditaci!

Ametyst - mocný kámen klidu a lásky

Kameny, které vám pomůžou přežít v práci a vrátí vám chuť do života

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva