Heliotrop - kámen očisty a rozhodování

Heliotrop je nádherná směs minerálů v tmavě zelené barvě s červenými vměstky hematitu. Heliotrop se dříve používal jako kouzelný kámen, který měl vyvolat neviditělnost a později se stal také talismanem ochrany vojáků, dětí a mládeže.

Síla, účel a podpora heliotropu

Heliotrop uklidňuje a dodává sílu. Je to velmi silný ochranný kámen, který chrání před zlými sny, agresivitou a všemi nežádoucími vlivy. Dodává odvahu, podporuje strategické uvažování a přizpůsobování. Přitahuje do života bohatství a vítězství. Pro klidný spánek ho umístěte na noční stolek vedle postele. 

KOUPIT OCHRANNÝ HELIOTROP ZDE

Heliotrop a jeho působení na zdraví a nemoce

O heliotropu se historicky říká, že dokonale čistí krev a zbavuje ji nečistot. Celkově posiluje a čistí organismus, pomáhá při onemocnění žaludku a velmi kladně působí na tělo při boji s leukémií.

Znamení zvěrokruhu

Heliotrop je velmi vhodný pro tato znamení zvěrokruhu, kterým úžasně zvýší silné stránky a pomůže potlačit ty slabé:

  • Pannám uklidňuje ješitnost
  • Štírům pomáhá zvýšit osobní vůli a sílu

Ochranný heliotrop a čakra

Ke každé čakře, které jsou umístěny podél dráhy mozkového kmene a míchy, je přiřazena jedna odpovídající barva. Existuje sedm hlavních čakerale pro heliotrop díky jeho zabarvení jsou přiřazeny tyto čakry:

Tvary a podoby heliotropu

Tento úžasný minerál u nás můžete zakoupit v mnoha tvarech a podobách. Mezi nejoblíbenější patří tromlované kameny, které dodávají potřebou energii po celý den.  

KOUPIT HELIOTROP ZDE

Související články, které by Vás mohly o kalcitu také zajímat:

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení