Odstartujte 2021 pomocí prvního letošního novoluní! A nastavte si všechny cíle pro tento rok!

Novoluní je období, kdy je nejlepší doba rozhodnout se pro změnu a nové začátky. Vše co nefunguje nechme být a nastavme si nové cíle a záměry. První novoluní roku 2021 proběhne 13. ledna ve znamení spolehlivého Kozoroha, který přináší do našeho života lásku, cílevědomost a rozhodování. 

Tohle krásné období je tady, aby nám pomohlo se zvednout ze židle bez ohledu na to, čím právě procházíme. Je to začátek nového lunárního a osobního cyklu, který přináší velké množství energie. Je to úžasný čas, který nás povzbuzuje k opuštění své komfortní zóny a zároveň nám pomáhá změnit svůj postoj k práci a zdraví. To nám dává pocit dobrodružství, zvědavosti a iniciativy!

Slaďte se s lunárním cyklem

Jednoznačně mezi nejsilnější kameny pro nové začátky patří měsíční kámen. V jeho blízkosti se přestanete cítit ztraceni a zároveň dodá inspiraci a sílu.

KOUPIT MĚSÍČNÍ KÁMEN ZDE

Negativní energie

Všechny negativní energie musí z vašeho okolí pryč!!! Pořiďte si silný turmalín, který položený na stole uprostřed místnosti dokonale pohltí všechny nechtěné energie a příjemně vyčistí auru kolem vás.

KOUPIT SILNÝ TURMALÍN ZDE

Světlo svíčky

Zapálení svíčky je symbolem něčeho nového, a proto nezapomeňte vložit zapálenou svíčku do vašich nádherných svícnů z minerálů a posilte tento nádherný čas příjemnou energií.

KOUPIT SVÍCEN ZDE

Digitální detox

Odstraňte všechny rušivé elektromagnetické vlny pomocí unakitu! Noste jej stále při sobě a nebo doplňte misku s kameny o nádherný tromlovaný unakit.

KOUPIT UNAKIT ZDE

Rok 2021

Čeká nás krásný rok! Je přeci krásné něčemu věřit, nečemu pozitivnímu. Abychom vám to usnadnili, tak jsme na e-shop přidali nové kameny křišťálu, které Vám s pozitivní sílou a nadšením pomohou. Křišťál je neuvěřitelný čistič a dokonale navozuje příjemné prostředí.

KOUPIT KŘIŠŤÁL ZDE

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět minerálů
Hlavní obrázek: Canva

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení