Odstartujte 2021 pomocí prvního letošního novoluní! A nastavte si všechny cíle pro tento rok!

Novoluní je období, kdy je nejlepší doba rozhodnout se pro změnu a nové začátky. Vše co nefunguje nechme být a nastavme si nové cíle a záměry. První novoluní roku 2021 proběhne 13. ledna ve znamení spolehlivého Kozoroha, který přináší do našeho života lásku, cílevědomost a rozhodování. 

Tohle krásné období je tady, aby nám pomohlo se zvednout ze židle bez ohledu na to, čím právě procházíme. Je to začátek nového lunárního a osobního cyklu, který přináší velké množství energie. Je to úžasný čas, který nás povzbuzuje k opuštění své komfortní zóny a zároveň nám pomáhá změnit svůj postoj k práci a zdraví. To nám dává pocit dobrodružství, zvědavosti a iniciativy!

Slaďte se s lunárním cyklem

Jednoznačně mezi nejsilnější kameny pro nové začátky patří měsíční kámen. V jeho blízkosti se přestanete cítit ztraceni a zároveň dodá inspiraci a sílu.

KOUPIT MĚSÍČNÍ KÁMEN ZDE

Negativní energie

Všechny negativní energie musí z vašeho okolí pryč!!! Pořiďte si silný turmalín, který položený na stole uprostřed místnosti dokonale pohltí všechny nechtěné energie a příjemně vyčistí auru kolem vás.

KOUPIT SILNÝ TURMALÍN ZDE

Světlo svíčky

Zapálení svíčky je symbolem něčeho nového, a proto nezapomeňte vložit zapálenou svíčku do vašich nádherných svícnů z minerálů a posilte tento nádherný čas příjemnou energií.

KOUPIT SVÍCEN ZDE

Digitální detox

Odstraňte všechny rušivé elektromagnetické vlny pomocí unakitu! Noste jej stále při sobě a nebo doplňte misku s kameny o nádherný tromlovaný unakit.

KOUPIT UNAKIT ZDE

Rok 2021

Čeká nás krásný rok! Je přeci krásné něčemu věřit, nečemu pozitivnímu. Abychom vám to usnadnili, tak jsme na e-shop přidali nové kameny křišťálu, které Vám s pozitivní sílou a nadšením pomohou. Křišťál je neuvěřitelný čistič a dokonale navozuje příjemné prostředí.

KOUPIT KŘIŠŤÁL ZDE

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět minerálů
Hlavní obrázek: Canva