Vstupte do nového roku s magickými krystaly!


Zdroj obrázku: Pixabay

Vítáme nový rok 2020! Jste připraveni na tento magický rok?

Pokud patříte k lidem, kteří si s oblibou dávají novoroční předsevzetí a po nějaké době je pouštějí z hlavy, vřele vám doporučujeme vyzkoušet magické krystaly. Máme pro vás však i další užitečné rady.

Stanovení předsevzetí

Za prvé, stanovte si pro nový rok jeden, maximálně dva opravdu důležité cíle, ke kterým chcete směřovat. A za druhé, dobře si promyslete, jak přesně by ono směřování mělo vypadat.

Například: je-li vaším cílem zhubnout, neříkejte si nic jako „vzdám se sladkostí“ (což s největší pravděpodobností prostě nedodržíte), ale raději „každý den se budu snažit jíst co nejzdravější potraviny“ (mnohem reálnější varianta) nebo rovnou „každý den jím co nejzdravější potraviny (jako byste to již dělali).

Který minerál vybrat?

Ametyst je dokonalý pro dosažení klidu a rovnováhy. Pomůže vám od škodlivých návyků a závislostí.

náramek z minerálu - ametyst

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AMETYSTU

Karneol je talismanem úspěchu! Dodává potřebnout motivaci, vitalitu a odvahu v životních volbách a těžkých životních situacích.
V oblasti zdraví stimuluje metabolismus a pomáhá při poruše příjmu potravy

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KARNEOL

Obsidián chrání naši auru před depresí a negativitou! Dodává víru ve vlastní úspěch a napomáhá k dosažení cílů.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU OBSIDIÁNU

Rodochrozit skvěle hojí emocionální rány a podporuje pozitivní vnímání sebe sama.

náramek z minerálů - rodochrozit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU RODOCHROZITU

Šungit je silný a vzácný kámen, který poskytuje nadhled, rozhodnost a duševní klid.
Jeho další vlastností je také velmi silný digitální detox. Šungit pohlcuje elektromagnetické záření vyzařující z mobilů a počítačů, a proto jej vždy společně s Vaším mobilním telefonem, protože samotný airplane mode nestačí.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ŠUNGITU

A ještě jeden tip na závěr – napište postup, jakým svých cílů hodláte dosáhnout (ideálně ve formě krátkých a jednoduchých hesel, viz výše) na papír a ten umístěte pod nějaký krystal. Ještě předtím však inkriminovaný kámen krátce podržte v rukou a představujte si, jaké by to bylo, kdybyste už žili v souladu s těmito hesly. Pak je krystalu několikrát zopakujte (měla by přitom vycházet přímo z vašeho srdce). Toto jednoduché cvičení můžete v případě potřeby provádět i kdykoliv později během roku.

Autor článku: Svět minerálů