Vstupte do nového roku s magickými krystaly!

Starý rok se blíží ke svému konci a ten nový už klepe na dveře. Jste připraveni?

Pokud patříte k lidem, kteří si s oblibou dávají novoroční předsevzetí a po nějaké době je pouštějí z hlavy, vřele vám doporučujeme vyzkoušet magické krystaly. Máme pro vás však i další užitečné rady.

Za prvé, stanovte si pro rok 2016 jeden, maximálně dva opravdu důležité cíle, ke kterým chcete směřovat. A za druhé, dobře si promyslete, jak přesně by ono směřování mělo vypadat.

Karneol přívěsek

{{- '30122015-KNR-1' | gallery -}}

Například: je-li vašim cílem zhubnout, neříkejte si nic jako „vzdám se sladkostí“ (což s největší pravděpodobností prostě nedodržíte), ale raději „každý den se budu snažit jíst co nejzdravější potraviny“ (mnohem reálnější varianta) nebo rovnou „každý den jím co nejzdravější potraviny (jako byste to již dělali).

Pro dosažení klidu a rovnováhy, jakož i osvobození se od škodlivých návyků a závislostí, je skvělý ametyst. Karneol a sluneční kámen vám zase budou dodávat potřebnou motivaci (třeba ke cvičení).

Rodochrozit náramek sekaný

{{- '30122015-KNR-2' | gallery -}}

Samostatnou zmínku si zaslouží také černý obsidián (pomůže vám zbavit se různých destruktivních vzorců chování a posunout vpřed), rodochrozit (skvělé léčí emocionální rány a podporuje pozitivní vnímání sebe sama) či vesuvianit (vynáší na povrch pohřbené emoce a uklidňuje).

A ještě jeden tip na závěr – napište postup, jakým svých cílů hodláte dosáhnout (ideálně ve formě krátkých a jednoduchých hesel, viz výše) na papír a ten umístěte pod nějaký krystal. Ještě předtím však inkriminovaný kámen krátce podržte v rukou a představujte si, jaké by to bylo, kdybyste už žili v souladu s těmito hesly. Pak je krystalu několikrát zopakujte (měla by přitom vycházet přímo z vašeho srdce). Toto jednoduché cvičení můžete v případě potřeby provádět i kdykoliv později během roku.