Dubnové novoluní ve znamení Berana

Dne 8. dubna 2024, vstupuje Měsíc do novoluní. Je to čas, kdy se čistí stará energie a blokády. Toto období silně ovlivňuje znamení Beran, které nás donutí více přemýšlet o naší individualitě a novém životním směru. Vše co do teď nefungovalo nechte být a nastavte to znova. Opusťte staré návyky, vzorce chování, myšlení, vztahy, které vám nic nepřináší. Stále váháte? Dodejte si odvahu s kameny z minerálů!

Obnovit tělesnou energii

Karneol je plný životní síly a vitality. Abyhom pronikli do celkové individuality, potřebujeme smýšlet pozitivně. Právě karneol podporuje pozitivní pohled na svět a podněcuje pozitivní myšlení. 

KOUPIT KARNEOL ZDE

Citlivé orgány během dubnového novoluní

V tomto období můžeme pociťovat citlivost zubů, jazyka, ale také tepen a celkově zátěž na krevní oběh. Snažte se proto tyto orgány tolik nezatěžovat a podpořte jejich funkci pomocí hematitu, který umí posilovat a regulovat tvorbu krve. 

KOUPIT HEMATIT ZDE

Nastartujte mozek

Umět zrelaxovat mysl je nároční úkol, který není snadné zvládat. Duševní rovnováha nám pomáhá fungovat v mnoha směrech našeho života. Je-li naše duše a mysl v rovnováze podáváme lepší výkony jak pracovní, tak fyzické. Jsme-li rozhození a nevyrovnaní, klesá naše výkonost, koncentrace a odráží se to na naší náladě. Vybíráme proto pro Vás minerály, které Vám pomohou a dodají potřebnou rovnováhu.

zelený čaj posílení

KOUPIT MIERÁLY PRO ROVNOVÁHU A KONCETRACI ZDE

Náramky pro Berany

Dekorativní magnety s minerály udělají nejen radost, ale díky své síle zvýší pozitivní energii ve svém okolí. Skvěle se hodí nejen do pracovny, kuchyně, ale i do práce. Mějte své oblíbené poznámky, fotky či kresby od dětí na očích pomocí dekoračních magnetů.

KOUPIT NÁRAMKY A ŠPERKY PŘÍMO PRO BERANY ZDE

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva