Březnové novoluní je tady. Ovlivní ho znamení Ryb

Víte, jak se nazývá okamžik, kdy Měsíc stojí mezi Zemí a Sluncem? Jde o Novoluní. Nastane už 10. března a je ve znamení Ryb.

A právě znamení březnové Novoluní ovlivní. Energie Ryb je totiž velmi silná. Je to sice znamení přátelské a plné lásky, Ryby jsou nesobecké a inspirativní, ale také uzavřené. Často mají navíc tendence propadat beznaději, a to ovlivňuje pochopitelně i ty, kteří jsou s Rybami v úzkém vztahu. Ryby navíc podléhají svodům, a to snad všem, které vás napadnou.

KOUPIT KAMENY PRO RYBY ZDE

Které minerály jsou vhodné pro Ryby

Pozor na dobrý spánek

Stejně jako úplněk, i Novoluní má vliv na naše zdraví. A podle toho bychom se ke svému tělu měli v okamžiku, kdy Měsíc stojí mezi Zemí a Sluncem, také správně chovat. V březnu si dejte záležet na péči o nohy – konkrétně o chodila a prsty u nohou. Obecně se také shodně nedoporučují lékařské zákroky.

A s úplňkem má tato fáze společné i to, že se nemusíme cítit úplně v kondici. Může nás potrápit málo sil, únava, psychická rozladěnost, nedostatek energie a klesající výkon ve všech oblastech života. Co se spánku týče, s tím vám pomohou správně vybrané minerály. Ideálně je umístěte poblíž místa, kde spíte a spolehněte se na jejich sílu.

Patříte-li mezi ty z nás, kteří bojují s nějakou neřestí, ba dokonce závislostí, období Novoluní není nejlepším obdobím, kdy se se svými démony pokusit zabojovat. Nechte to na později. Obecně pomáhá se závislostmi třeba topazdumortieritzáhněda či ametyst.

KOUPIT KAMENY PRO SPÁNEK ZDE

Které minerály pomáhají se spánkem

Ideální na nové začátky

Boj se závislostmi tedy přenechejte na jinou část měsíce, to ale neznamená, že se v době Novoluní nemůžete pustit do něčeho nového. Naopak, tahle doba je pro nové začátky dobrá.

Novoluní totiž zesiluje účinky minerálů, čistí se stará energie a mizí blokády. Proto jde o nejlepší čas pro plánování a vymýšlení nových projektů a aktivit. Naopak to staré, co vám do života nic dobrého nedává, můžete s klidem opustit.

  • Související články

Motivace: Zvyšte ji a dosáhněte svých snů!

Spokojený spánek: Díky těmto minerálům se vám nevyspání vyhne obloukem

Akvamarín – kámen měsíce března

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Svět minerálů