Trpíte nadměrným pocením? Máme pro vás řešení

Potí se každý a je to tak správné. Pocením se naše tělo udržuje v rovnováze. Je potřeba ale rozlišit pocení při sportu či nadměrných teplotách a pocení v klidném stavu. Pokud je z nějakého důvodu pocení nadměrné, může člověka oslabit, způsobit mu zdravotní obtíže. Máte problém s pocením? Zdá se vám, že se potíte nadměrně, a nevíte, co s tím? Pořiďte si jeden z drahých kamenů.

Ametyst je mocný kámen s ochranou silou. Dokáže uklidnit a povzbudit vaši mysl. Umí zmírňovat obavy, umožňuje zlepšit soustředění a udržet pod kontrolou vše, čemu se právě věnujete. Zdravotně vám Ametyst podněcuje produkci hormonů. Vylaďuje systém žláz a metabolizmus. Posiluje vylučovací orgány a imunitní systém. Pomocí ametystu pro vás bude nadměrné pocení jen otázka minulosti. Dále zmírňuje bolesti hlavy, zmenšuje podlitiny, hojí rány a pomáhá odstraňovat otoky.

PROHLÉDNOUT PRODUKTY Z MINERÁLŮ ZDE

Křemen je nejúčinnější silný krystal. Pohlcuje, ukládá a uvolňuje energii. Používá se při akupunktuře, protože když jsou jehličky pokryty křemen, jsou o mnoho účinnější. Díky jeho schopnosti čistit orgány a posilovat imunitní systém, bude dobrým společníkem v boji proti nadměrnému pocení. Křemen čistí krev, zbavuje ji tuku a podporuje činnost žláz. Odstraňuje únavu a stavy letargie. Celkově aktivuje nervový systém, krevní oběh a činnost srdce, plic, žaludku, jater, střev a ledvin. Při meditacích soustředíme veškerou sílu na postižené místo a křemen přikládáme. Nezapomeňte ho pravidelně čistit pod tekoucí vodou a dopřávejte mu hodně sluneční energie.

PROHLÉDNOUT PRODUKTY Z KŘEMENE ZDE

Křišťál je symbolem čistoty a dokonalosti. Díky němu se dokážete srovnat s vaším já a přijmout se takoví, jací jste. Křemen nám v počátečním stadiu pomáhá určit nemocné oblasti a posílit je. Funguje jako prevence proti budoucím nemocem, které zatím fyzicky necítíme. Při nadměrném pocení použijeme křišťálovou vodu vždy ráno na lačný žaludek. Získáme ji tak, že do nádoby s vodou vložíme několik křišťálů a necháme působit. Po pár hodinách kameny vyndáme a elixír můžeme použít. 

PROHLÉDNOUT PRODUKTY Z KŘIŠŤÁLU

Související články:

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva