Trpíte nadměrným pocením? Máme pro vás řešení

Potí se každý a je to tak správné. Pocením se naše tělo udržuje v rovnováze. Je potřeba ale rozlišit pocení při sportu či nadměrných teplotách a pocení v klidném stavu. Pokud je z nějakého důvodu pocení nadměrné, může člověka oslabit, způsobit mu zdravotní obtíže. Máte problém s pocením? Zdá se vám, že se potíte nadměrně, a nevíte, co s tím? Pořiďte si jeden z drahých kamenů.

Ametyst je mocný kámen s ochranou silou. Dokáže uklidnit a povzbudit vaši mysl. Umí zmírňovat obavy, umožňuje zlepšit soustředění a udržet pod kontrolou vše, čemu se právě věnujete. Zdravotně vám Ametyst podněcuje produkci hormonů. Vylaďuje systém žláz a metabolizmus. Posiluje vylučovací orgány a imunitní systém. Pomocí ametystu pro vás bude nadměrné pocení jen otázka minulosti. Dále zmírňuje bolesti hlavy, zmenšuje podlitiny, hojí rány a pomáhá odstraňovat otoky.

Křemen je nejúčinnější silný krystal. Pohlcuje, ukládá a uvolňuje energii. Používá se při akupunktuře, protože když jsou jehličky pokryty křemen, jsou o mnoho účinnější. Díky jeho schopnosti čistit orgány a posilovat imunitní systém, bude dobrým společníkem v boji proti nadměrnému pocení. Křemen čistí krev, zbavuje ji tuku a podporuje činnost žláz. Odstraňuje únavu a stavy letargie. Celkově aktivuje nervový systém, krevní oběh a činnost srdce, plic, žaludku, jater, střev a ledvin. Při meditacích soustředíme veškerou sílu na postižené místo a křemen přikládáme. Nezapomeňte ho pravidelně čistit pod tekoucí vodou a dopřávejte mu hodně sluneční energie.

Křišťál je symbolem čistoty a dokonalosti. Díky němu se dokážete srovnat s vaším já a přijmout se takoví, jací jste. Křemen nám v počátečním stadiu pomáhá určit nemocné oblasti a posílit je. Funguje jako prevence proti budoucím nemocem, které zatím fyzicky necítíme. Při nadměrném pocení použijeme křišťálovou vodu vždy ráno na lačný žaludek. Získáme ji tak, že do nádoby s vodou vložíme několik křišťálů a necháme působit. Po pár hodinách kameny vyndáme a elixír můžeme použít.  

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení