Proměňte negativní energii v pozitivní! Drahé kameny vás před tou negativní ochrání


zdroj: pixabay

Obavy, hněv, zášť, to vše jsou negativní emoce. Každý z nás se s nimi už někdy setkal. Mezi lidmi dochází k výměně energií, která když je negativní, může mít i špatný vliv na naše zdraví. Stejně naladění lidé se přitahují. Proto sledujte lidi ve svém okolí, jak na vás působí. Je přeci mnohem lepší mít za přátele pozitivní lidi, i vy se pak změníte! Vaším pomocníkem na cestě k přeměně vám budou drahé kameny.

Růženín je pro svou růžovou barvu jako stvořený pro vyrovnání negativní energie. Tento kámen v nás probouzí mírnost, něžnost, lásku a nesobeckost. Otevírá srdci a smyslům krásu života, je tedy dokonalým přítelem při odstraňování negativní energie. Zdravotně působí nejlépe v oblasti srdce, kde čistí a uklidňuje vše, co souvisí s jeho činností. Růženínová voda neutralizuje jedy, které do sebe v průběhu dne dostáváme. Získáte ji vložením několik růženínu do nádoby s vodou. Po několika hodinách působení kameny vyjmete a můžete vypít.

růženín

PROHLÉDNOUT

Zelený avanturín, jeho zelený třpyt prozáří každý problém. Díky němu se zbavíme negativních myšlenek a pocitů, které do velké míry ovlivňují naše chování. Navrací nám klid a ztracenou naději. Pomáhá nám zapomenout na denní nezdary a problémy. S avanturínem se uvolníme a dopřejeme si klidný a ničím nerušený spánek. Po zdravotní stránce nám pomáhá se zmírněním bolesti hlavy a migrénách. Ty jsou častokrát způsobeny negativní energií, kterou přebíráme od lidí nebo stresem. Léčí zánětlivá onemocnění. Podporuje látkovou přeměnu a snižuje hladinu cholesterolu v krvi.

avanturín kyvadlo

PROHLÉDNOUT

Achát je nejlepším přítelem při mírnění agresivního chování. Achát stabilizuje naši auru a tím ruší veškerou negativní energii. Jeho síla působí na citové úrovni. Dokáže léčit citové blokády, které nám brání přijímat lásku v jakékoliv podobě. Achát léčí oči, žaludek a dělohu. Čistí lymfatický systém a slinivku břišní. Posiluje krevní oběh a léčí kožní nemoci.

achát

PROHLÉDNOUT