Proměňte negativní energii v pozitivní! Minerály vás před tou negativní ochrání


Obavy, hněv, zášť, to vše jsou negativní emoce. Každý z nás se s nimi už někdy setkal. Mezi lidmi dochází k výměně energií, která když je negativní, může mít i špatný vliv na naše zdraví. Stejně naladění lidé se přitahují. Proto sledujte lidi ve svém okolí, jak na vás působí. Je přeci mnohem lepší mít za přátele pozitivní lidi, i vy se pak změníte! Vaším pomocníkem na cestě k přeměně vám budou drahé kameny.

Vyrovnejte energie

Růženín je pro svou růžovou barvu jako stvořený pro vyrovnání negativní energie. Tento kámen v nás probouzí mírnost, něžnost, lásku a nesobeckost. Otevírá srdci a smyslům krásu života.

masážní růženín

PROHLÉDNOUT NABÍDKU RŮŽENÍNU

TIP: Dostaňte tělo i mysl do dokonalé rovnováhy!

Odhlečení negativních myšlenek

Zelený avanturín, jeho zelený třpyt prozáří každý problém. Díky němu se zbavíme negativních myšlenek a pocitů, které do velké míry ovlivňují naše chování. Navrací nám klid a ztracenou naději. Pomáhá nám zapomenout na denní nezdary a problémy. S avanturínem se uvolníme a dopřejeme si klidný a ničím nerušený spánek. Po zdravotní stránce nám pomáhá se zmírněním bolesti hlavy a migrénách.
Čtěte: Jak na negativní myšlenky, které brání otěhotnění.

náramek minerál ochrana

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AVANTURÍNU

Citová harmonie

Achát je nejlepším přítelem při mírnění agresivního chování. Achát stabilizuje naši auru a tím ruší veškerou negativní energii. Jeho síla působí na citové úrovni. Dokáže pomoci od citových blokád, které nám brání přijímat lásku v jakékoliv podobě. Čistí lymfatický systém a slinivku břišní. Posiluje krevní oběh a hojí kožní nemoci.

svícen achát minerál

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ACHÁTU

Poradíme Vám:

Autor článku: Svět Minerálů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení