Proměňte negativní energii v pozitivní! Minerály vás před tou negativní ochrání


Obavy, hněv, zášť, to vše jsou negativní emoce. Každý z nás se s nimi už někdy setkal. Mezi lidmi dochází k výměně energií, která když je negativní, může mít i špatný vliv na naše zdraví. Stejně naladění lidé se přitahují. Proto sledujte lidi ve svém okolí, jak na vás působí. Je přeci mnohem lepší mít za přátele pozitivní lidi, i vy se pak změníte! Vaším pomocníkem na cestě k přeměně vám budou drahé kameny.

Vyrovnejte energie

Růženín je pro svou růžovou barvu jako stvořený pro vyrovnání negativní energie. Tento kámen v nás probouzí mírnost, něžnost, lásku a nesobeckost. Otevírá srdci a smyslům krásu života.

masážní růženín

PROHLÉDNOUT NABÍDKU RŮŽENÍNU

TIP: Dostaňte tělo i mysl do dokonalé rovnováhy!

Odhlečení negativních myšlenek

Zelený avanturín, jeho zelený třpyt prozáří každý problém. Díky němu se zbavíme negativních myšlenek a pocitů, které do velké míry ovlivňují naše chování. Navrací nám klid a ztracenou naději. Pomáhá nám zapomenout na denní nezdary a problémy. S avanturínem se uvolníme a dopřejeme si klidný a ničím nerušený spánek. Po zdravotní stránce nám pomáhá se zmírněním bolesti hlavy a migrénách.
Čtěte: Jak na negativní myšlenky, které brání otěhotnění.

náramek minerál ochrana

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AVANTURÍNU

Citová harmonie

Achát je nejlepším přítelem při mírnění agresivního chování. Achát stabilizuje naši auru a tím ruší veškerou negativní energii. Jeho síla působí na citové úrovni. Dokáže pomoci od citových blokád, které nám brání přijímat lásku v jakékoliv podobě. Čistí lymfatický systém a slinivku břišní. Posiluje krevní oběh a hojí kožní nemoci.

svícen achát minerál

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ACHÁTU

Poradíme Vám:

Autor článku: Svět Minerálů