Super úplněk ve znamení Panny probudí všechny k životu

V pondělí, 9. března 2020 v 10:48 ráno vstoupí Měsíc do Úplňku ve znamení Panny.

Jedná se o jeden ze superúplňků tohoto roku, proto si ho nenechte útéct a připravte se! Setkáváme se s názvy jako je Červí nebo Vraní úplněk, který tak po období, kdy se celá země probouzí. Sníh pomalu taje a malé žížaly a červi se derou na povrch, kde se na slunci vyhřívají. Probouzející se země je velmi úžasným startem také pro ptactvo, které se vrací ze zimních krajin a hledá novou potravu. Připravte se také na tento krásný start, kdy je ve vzduchu již pomalu cítit jaro a tělo začíná silně reagovat.

Dopřejte si restart

Měsíční kámen je úžasným pomocníkem pro nová období. Dodává silnou inspiraci, udržuje v rovnováze vztahy mezi mužem a ženou a navozuje klidný spánek.
Důležitost restartu musí vzít na vědomí hlavně lidé ve znamení Blíženec, Panna a Štír.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU MĚSÍČNÍHO KAMENE

TIP: Jak nabíjet kameny a krystaly za úplňku.

Uznání chyb

S příchodem jara je velmi důležité se zamyslet nad chybami, které nám okolí nebo rodina vyčítá. Olivín pomáhá přiznat chybu a přijmout zodpovědnost za vlastní činy.
V tomto úplňkovém období budou vztahově ovlivněni lidé ve znamení Berana, Střelce a Vodnáře.PROHLÉDNOUT NABÍDKU OLIVÍNU

Posilnění bystrosti

Pro splnění pracovních úkolů, budete potřebovat rychlejší ruce, myšlenky i reakce. Pořiďte si na stůl balíček minerálů do kanceláře, který mírní silné emoce a dává prostor pozitivní energii. Touhu po kariéře, penězích a pracovního nasazení pocítí lidé ve znamení Ryb a Lva.

léčivé kameny

PROHLÉDNOUT NABÍDKU BALÍČKŮ

Jarní digitální detox

Dopřejte si s příchodem jara dokonalý jarní detox. Začněte s digitálním detoxem, který po dlouhé zimě velmi důležitý. Pořiďte si šungitovou pyramidu, která je nejsilnějším antioxidantem a pohlcuje elektromagnetické záření v místnosti. Za pomocí unakitu dosáhnete znovuzrození, rovnováhu citů a ochranu před digitálním zářením. Jarnímu detoxu se nesmí vyhnout lidé narozeni ve znamení Štíra, Býka, Kozoroha a Vah.PROHLÉDNOUT NABÍDKU UNAKITU

Stále si nejste jistí, jaký minerál vybrat? Napište nám.

Autor článku: Svět Minerálů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení