Super úplněk ve znamení Panny probudí všechny k životu

V pondělí, 9. března 2020 v 10:48 ráno vstoupí Měsíc do Úplňku ve znamení Panny.

Jedná se o jeden ze superúplňků tohoto roku, proto si ho nenechte útéct a připravte se! Setkáváme se s názvy jako je Červí nebo Vraní úplněk, který tak po období, kdy se celá země probouzí. Sníh pomalu taje a malé žížaly a červi se derou na povrch, kde se na slunci vyhřívají. Probouzející se země je velmi úžasným startem také pro ptactvo, které se vrací ze zimních krajin a hledá novou potravu. Připravte se také na tento krásný start, kdy je ve vzduchu již pomalu cítit jaro a tělo začíná silně reagovat.

Dopřejte si restart

Měsíční kámen je úžasným pomocníkem pro nová období. Dodává silnou inspiraci, udržuje v rovnováze vztahy mezi mužem a ženou a navozuje klidný spánek.
Důležitost restartu musí vzít na vědomí hlavně lidé ve znamení Blíženec, Panna a Štír.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU MĚSÍČNÍHO KAMENE

TIP: Jak nabíjet kameny a krystaly za úplňku.

Uznání chyb

S příchodem jara je velmi důležité se zamyslet nad chybami, které nám okolí nebo rodina vyčítá. Olivín pomáhá přiznat chybu a přijmout zodpovědnost za vlastní činy.
V tomto úplňkovém období budou vztahově ovlivněni lidé ve znamení Berana, Střelce a Vodnáře.PROHLÉDNOUT NABÍDKU OLIVÍNU

Posilnění bystrosti

Pro splnění pracovních úkolů, budete potřebovat rychlejší ruce, myšlenky i reakce. Pořiďte si na stůl balíček minerálů do kanceláře, který mírní silné emoce a dává prostor pozitivní energii. Touhu po kariéře, penězích a pracovního nasazení pocítí lidé ve znamení Ryb a Lva.

léčivé kameny

PROHLÉDNOUT NABÍDKU BALÍČKŮ

Jarní digitální detox

Dopřejte si s příchodem jara dokonalý jarní detox. Začněte s digitálním detoxem, který po dlouhé zimě velmi důležitý. Pořiďte si šungitovou pyramidu, která je nejsilnějším antioxidantem a pohlcuje elektromagnetické záření v místnosti. Za pomocí unakitu dosáhnete znovuzrození, rovnováhu citů a ochranu před digitálním zářením. Jarnímu detoxu se nesmí vyhnout lidé narozeni ve znamení Štíra, Býka, Kozoroha a Vah.PROHLÉDNOUT NABÍDKU UNAKITU

Stále si nejste jistí, jaký minerál vybrat? Napište nám.

Autor článku: Svět Minerálů