Nenechte si ujít jedinečný MODRÝ ÚPLNĚK ve znamení Býka!

31. října 2020 se na obloze objeví jedinečný modrý úplněk ve znamení Býka, který bude opravdu silně zářit a posílat silnou energii, kterou musíte načerpat do svých kamenů! Jedná se o velký boj mezi Beranem a Býkem, který v tento měsíc probíhá.

Když pracujeme s krystaly a minerály, tak po celou dobu absorbují negativní energie a tím se mění jejich vibrační frekvence. Je to jako když hrajete na kytaru. Poté co jste na ni nějaký čas hráli, ji musíte znovu naladit, abyste dosáhli dokonalého tónu. Totéž platí i pro vaše náramky, šperky, tromly a surové kameny z minerálů.

Očistěte a nabijte své kameny

Největší sílu načerpají kameny nabité za Úplňku. Kameny se dávají nabít přes noc, kdy načerpají největší sílu a světlo Měsíce je úplné, proto na to rozhodně nezapomeňte.

Tromlované kameny

Jsou to energetické zesilovače, které vám po celou dobu pomáhají překonávat těžké chvíle, dodávají vitalitu a napomáhají dosahovat životního cíle. Dopřejte jim očistu a silné nabití! Vložte všechny tromly, surové kameny, placičky, hroty a špice do dřevěné misky a ponechte je pod měsíčním světlem co nejdéle.

onyx

PROHLÉDNOUT NABÍDKU VŠECH KAMENŮ

Tip:
Najděte chuť do života pomocí kamenů!

Náramky z minerálů

Náramky z minerálů nosíte na ruce po celý den, proto by jejich účinky měly být silné a připravené pro všechny důležité chvíle. Nabijte všechny dámské náramky, dětské náramky, ale také pánské náramky, aby byla síla v rodině vyrovnaná.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU NÁRAMKŮ

Šperky z minerálů a drahých kamenů

Vaše oblíbené minerály máte i v krásném provedení přívěsku na krk, přívěsku na klíče, náušnice, náhrdelníky a mály, které jsou vaším ochranným amuletem pro pro všechna těžká a silná období.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ŠPERKŮ

Čtěte také:
Kalendář úplňků!

Dekorace z minerálů

Nezapomeňte na dokonalé nabití všech vašich dekorací z minerálů a drahých kamenů. Jistě máte doma svícny, vázy a misky, achátové plátky nebo nádherné drúzy, které mohou být již oslabené a potřebují novou očistu a nabití. Probuďte ve svých kamenech novou energii, kterou vám mohou darovat a vytvořit kolem vás příjemnou auru.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU DEKORACÍ

 Autor článku: Svět Minerálů