Vysoká horečka ničí bakterie, ale vyčerpává tělo. Pořiďte si drahé kameny, které vám v boji s horečkou pomohou

Výkyvy teplot je jeden z mála faktorů, který může zapříčinit infekci. Pokud v těle propukne, pak ji bude jasně doprovázet zvýšená teplota, ba dokonce horečka. Mírné teploty je zbytečné a neužitečné srážet, ale co když teploměr ukazuje přes 39 stupňů? Je pravda, že taková tělesná teplota účinně ničí bakterie nebo viry, ale zároveň hodně zatěžuje ledviny, srdce a vůbec oběhový systém. Oporou v těchto chvílích vám budou drahé kameny, které vám horečku srazí a vašemu tělu dodají energii.

Posilte imunitní systém

Chalcedon je kamenem všedního dne, porozumění a vyrovnání se s výkyvy. Posiluje nervovou soustavu a imunitní systém, dohlíží na to, aby bylo v našem těle vše v pořádku. Můžeme ho tedy použít na jakémkoliv místě, kde dochází k poruchám. Je vhodným společníkem při horečce, kdy tělo zbavuje infekcí a dodává mu energii.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU CHALCEDONU

Čtěte také:
Které kameny vám vrátí chuť do života?

Stabilizovat auru

Achát symbolizuje duševní rovnováhu a klid. Stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie. Jeho očistná síla působí mocně na tělesné i citové úrovni. Pomáhá na záněty a infekce, tedy i horečku. Dále působí na oči, žaludek a dělohu. Posiluje krevní oběh a potlačuje kožní nemoci.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ACHÁTU

Tip:
Nezapomeňte své kameny nabít!

Uzdravení a hojení

Křišťál je bezbarvá a dokonale čirá odrůda křemene, která urychluje hojení všech nemocí, plic, onemocnění štítné žlázy a tím vznikající nemoci jako např. srdeční choroby, obtíže při trávení, silné zápaly, žaludeční a hormonální poruchy, únava, krvácení. Křišťál snižuje horečku,tiší bolesti, otoky, vyrovnává tlak a napětí buněk a má příznivý vliv na pokožku. Působí harmonicky na všechny emoce.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KŘIŠŤÁLU

Autor: Svět minerálů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení