Vysoká horečka ničí bakterie, ale vyčerpává tělo. Pořiďte si drahé kameny, které vám v boji s horečkou pomohou

Výkyvy teplot je jeden z mála faktorů, který může zapříčinit infekci. Pokud v těle propukne, pak ji bude jasně doprovázet zvýšená teplota, ba dokonce horečka. Mírné teploty je zbytečné a neužitečné srážet, ale co když teploměr ukazuje přes 39 stupňů? Je pravda, že taková tělesná teplota účinně ničí bakterie nebo viry, ale zároveň hodně zatěžuje ledviny, srdce a vůbec oběhový systém. Oporou v těchto chvílích vám budou drahé kameny, které vám horečku srazí a vašemu tělu dodají energii.

Posilte imunitní systém

Chalcedon je kamenem všedního dne, porozumění a vyrovnání se s výkyvy. Posiluje nervovou soustavu a imunitní systém, dohlíží na to, aby bylo v našem těle vše v pořádku. Můžeme ho tedy použít na jakémkoliv místě, kde dochází k poruchám. Je vhodným společníkem při horečce, kdy tělo zbavuje infekcí a dodává mu energii.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU CHALCEDONU

Čtěte také:
Které kameny vám vrátí chuť do života?

Stabilizovat auru

Achát symbolizuje duševní rovnováhu a klid. Stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie. Jeho očistná síla působí mocně na tělesné i citové úrovni. Pomáhá na záněty a infekce, tedy i horečku. Dále působí na oči, žaludek a dělohu. Posiluje krevní oběh a potlačuje kožní nemoci.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ACHÁTU

Tip:
Nezapomeňte své kameny nabít!

Uzdravení a hojení

Křišťál je bezbarvá a dokonale čirá odrůda křemene, která urychluje hojení všech nemocí, plic, onemocnění štítné žlázy a tím vznikající nemoci jako např. srdeční choroby, obtíže při trávení, silné zápaly, žaludeční a hormonální poruchy, únava, krvácení. Křišťál snižuje horečku,tiší bolesti, otoky, vyrovnává tlak a napětí buněk a má příznivý vliv na pokožku. Působí harmonicky na všechny emoce.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KŘIŠŤÁLU

Autor: Svět minerálů