Napište knihu! Tyhle minerály vám s tím určitě pomohou!

Sníte o tom, že půjdete kolem knihkupectví a ve výloze uvidíte knihu, která ponese vaše jméno. Anebo už jste více či méně zavedený autor, ale občas si postesknete, že by se hodil nějaký pomocník, který by vás v psaní podpořil? Ať tak či tak, spolehněte se na minerály.

Někteří spisovatelé se nebrání přiznání, že právě s pomocí minerálů napsali svá díla. A neváhají se o své zkušenosti podělit s těmi, kterým by se rada mohla hodit. Tak vyzkoušejte některý z minerálů a třeba již brzy bude vaše kniha na světě!

Jak vybrat ten nej?

Někteří autoři doporučují využít třeba šperk s minerálem. Je vám nejblíž a vybíráte vždy takový kámen, který je pro vás konkrétně nejvíc prospěšný. Ostatně řada z nás si minerál pořizuje třeba podle toho, jaké jsme znamení zvěrokruhu, protože takový kámen jako by byl přímo pro nás stvořený. Anebo vsaďte na minerál do ruky, který je malý a můžete ho mít nonstop při sobě.

Mimochodem, svůj ideální kámen nemusí k lepší práci využívat jen spisovatelé. Každá profese má svůj krystal, který v práci pomáhá.

KOUPIT MINERÁLY DO RUKY ZDE 

Křišťál

Křišťál je jeden z nejužitečnějších krystalů pro spisovatele. Jeho velkým plusem je to, že pomáhá se soustředěním, a to se při psaní knihy opravdu hodí. Využít můžete třeba křišťálový hrot, který má vliv na to, jakým směrem myšlenky z duše proudí. A zmínit je třeba i to, že křišťál pomáhá s inspirací, ale i spánkem. Protože co si budeme povídat, unaveným autorům se asi velkolepé dílo napsat nepodaří.

KOUPIT KŘIŠŤÁL ZDE 

Které minerály pomáhají se spánkem

Achát

Achát, zejména potom modrý, otevírá krční čakru, efektem je, že se vám bude lépe komunikovat. Vliv má ale achát i na uklidnění a uvolnění, budete mít čistou hlavu a bude se vám lépe psát. Doporučován je zejména pro ty autory, kteří se věnují literatuře faktu a blogování.

KOUPIT MINERÁLY PODLE ČAKER ZDE 

Které minerály přinášejí klid

Apatit

Napsat knihu to není jen tak. Autoři musí dodržovat termíny a jsou pod tlakem svých agentů a vydavatelů. Právě apatit je tím pravým asistentem, který vás dovede k cíli, tedy splnění závazku. Navíc pomáhá spisovatelům dodat sílu jejich slovům.

KOUPIT APATIT ZDE  

Labradorit

Co je důležitá vlastnost každého spisovatele? Představivost! A právě tu labradorit stimuluje. Má totiž vliv na aktivaci tvůrčích schopností, hodí se pro ty, kteří píší beletrii a zejména fantasy žánr.

KOUPIT LABRADORIT ZDE 

Sodalit

Uvolňuje myšlenky, přináší nové nápady, pomáhá s inspirací. Sodalit! Jeho velkým plusem je, že má schopnost přinést průlom ve chvíli, kdy si autor připadá zcela ztracený.

KOUPIT SODALIT ZDE  

Šungit

I šungit je jako stvořený pro blogery a spisovatele. Tentokrát však z jiného, ale neméně důležitého důvodu. Protože většina autorů logicky tráví řadu hodin u počítače, je třeba se bránit elektromagnetickým polím. A právě s tím si šungit umí poradit.

KOUPIT ŠUNGIT ZDE 

  • Související články

Nechte to špatné za sebou. Pomohou vám minerály

Dobijte baterky: Načerpejte energii z magických krystalů

Minerály pro těžké období: Vybudujte si vnitřní sílu a zvládněte jakoukoli situaci!

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva